1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині запрацювали ОТГ (ФОТО)

28.11.2020 22:15 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Серед лідерів – Великоберезька та Косоньська.

До першої увійшли 5 сіл – Великі Береги, Берегуйфолу, Квасово, Нижні та Верхні Ремети. Від кожного з них до ради делегувались відповідно 9, 6, по 2 з Нижніх і Верхніх Реміт і 3 – із Квасова. Загалом тут зареєстровані 22 депутати.

На виборах головою ОТГ із 5 претендентів став Янош Урста-молодший. Секретарем ради таємним голосуванням обрали Маріанну Калі. Визначились також із старостами: у В.Берегах цю посаду зайняла Віта Матей, Квасові – Ганна Газуда, Нижніх і Верхніх Рематах – Маріанна Куранова.

За приналежністю до партій рада виглядає таким чином: КМКС і “Рідне Закарпаття” мають по 2 представника, “Слуги Народу” та УМДС – по одному, решта – позапартійні.

Розпочала свою роботу і рада Косоньської ОТГ, очільником якої одним із перших в районі обрали Шандора Товта, котрий і до цього був тут сільським головою. Обов’язки секретаря виконуватиме Єва Горват. Загалом депутатський корпус теж складається з 22 осіб.

Тут теж названі старости. У Запсоні цей пост дістався Валерії Давід, Рафайнові – Йожефу Анталу, який до цього був сільським головою, Попові та Липові – Йожефу Надю, Шомі та Каштанові – Ернесту Фаркашу.

Створиил 4 постійні депутатські комісії – бюджетну, яку очолив Іштван Дудіч, аграрну та з питань розвитку громади, транспорту і безпеки (Шандор Готалович), з питань дотримання прав громадян (Едуард Газдаг) та з соціальних, культурних, молодіжних і спортивних питань (Габор Шютев).

Нагадаємо, закарпатський історик розповів про наслідки Голодомору для сучасної України (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Читайте на ГК:У "Вилоку" та "Лужанці" громадяни Угорщини намагались підкупити закарпатських прикордонників (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...