1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Як підраховували голоси на ужгородських дільницях під час другого туру (ВІДЕО)

23.11.2020 12:51 0 Влада

Усі 69 виборчих дільниць Ужгорода закрилися вчасно. Про це повідомила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан. О 20:00 закрилася дільниця і в Ужгородській школі №3.

О 20:00 закрилася дільниця і в Ужгородській школі №3.

Після закриття дільниці члени ДВК запакували невикористані бюлетені, контрольні талони та списки виборців. Далі перейшли до відкриття скриньок.

"Скриньок у нас було чотири: три великі, які знаходяться на дільниці й одна для голосування вдома. У нас було дві людини до яких ми ходили голосувати додому. Тому що це старенькі люди, які за станом здоров’я не могли прийти на дільницю. Неспроможні самостійно прийти", — розповіла секретарка ДВК №210730 Ольга Миронова.

Підрахунок голосів члени ДВК закінчили о 21:20. За словами голови комісії Марії Грицищук, їхня дільниця одна з перших підрахувала голоси. Там мало проголосувати 1269 виборців. "Проголосувало на нашій дільниці 391 людина, з них два на дому. Бюлетені, які були під час голосування зіпсовані – 19. Явка виборців дуже низька. Якщо порівнювати з минулими виборами, то на цю годину було ще раз стільки – 60 відсотків виборців. За підрахунками дільничної виборчої комісії №210730 Андріїв – 198, Щадей – 174".

Протоколи та іншу виборчу документацію члени ДВК далі відвозили до міської ТВК. За словами голови, перша дільниця привезла бюлетені близько 20:40.

За словами голови Ужгородської міської ТВК Руслани Куберки 25 146 виборців проголосували під час “другого туру” виборів міського голови Ужгорода: "Явка на другому турі була значною меншою, ніж на першому. У цей раз дільниці працюють їм легше. Помилок немає, протоколи проходять із першого разу. В цей раз процес іде швидше, тому що протоколи невеликі й людям легше рахувати".

Черг у міській ТВК під час здачі протоколів та іншої виборчої документації, за словами Руслани Куберки, не було.

Нагадаємо, другий тур виборів: у штабі Андріїва повідомили про перемогу чинного мера

Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді затримали хабарника (ФОТО)
Читайте на ГК:Понад мільйон збитків: підозрюється ексчиновник Ужгородської міськради (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...