1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На останній сесії Виноградівської міськради депутатам в розстрочку продали «автопарк» (РІШЕННЯ)

05.11.2020 18:23 Влада Ексклюзив Голос Карпат

3 листопада власником майже 3 га землі по вулиці Івана Франка, 84 стало ТОВ «Виноградівське автотранспортне підприємство 12144».

3 листопада власником майже 3 га землі по вулиці Івана Франка, 84 стало ТОВ «Виноградівське автотранспортне підприємство 12144».

20 жовтня депутати Виноградівської міської ради проголосували за продаж в розстрочку земельної ділянки розміром 2,8906 га по вулиці Івана Франка, 84 ТОВ «Виноградівське автотранспортне підприємство 12144». Власником ділянки фірма стала 3 листопада 2020 року.

Виноградівцям це місце відоме як «автопарк», котрий орендувала згадана фірма-перевізник.

Про продаж свідчить рішення сесії міської ради № 1247 від 20 жовтня 2020 року, доступ до якого є на сайті Виноградівської міської ради. Проект рішення з інформацією про продаж було оприлюднено 28 вересня. До переліку ділянок, що підлягають приватизації шляхом викупу, цю ділянку внесли у червні.

Ціна, за якою продали «автопарк», в публічному доступі відсутня. На аукціон земельну ділянку не виставляли. Голос Карпат надіслав запит на отримання цієї інформації.

Власником ТОВ «Виноградівське автотранспортне підприємство 12144» є Ленке Фурман – мати депутата Закарпатської обласної ради 7 скликання від «Європейської Солідарності» Романа Фурмана. Депутат вказує у своїй декларації за 2019 рік корпоративні права на цю фірму.

На місцевих виборах 2020 року Роман Фурман, а також його молодший брат Мирон Фурман, увійшли до складу Виноградівської міської ради від «ЄС». Родина має в оренді та приватній власності 31 земельну ділянку загальною площею 21,6 га у Виноградівському, Берегівському та Іршавському районах.

Нагадаємо, раніше ми також писали про новий склад Виноградівської міської ради. Детальніше у матеріалі «Політичні союзи по-виноградівськи: хто вони, нові депутати і де загроза старого режиму у новій міськраді?».

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...