1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородські лікарні заповнені важкими хворими, пацієнтів сьогодні відправляють в Мукачево та Сваляву, - Петров

31.10.2020 18:01 0 Влада

Міста Ужгород, Берегово, Ужгородський, Перечинський та Великоберезнянський райони області потрапили до червоного рівня епідемічної небезпеки.

Про це офіційно повідомили у п’ятницю на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС. Там оголосили й обмеження, які діятимуть. Богдан Андріїв та в.о. міського голови Ужгорода І.Фартушок були присутніми на засіданні і не висловили жодних зауважень чи пропозицій щодо уведення карантинних обмежень. Про це сьогодні в Ужгороді повідомив голова Закарпатської ОДА.

Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА:

"Не знаю чи може бути щось гірше, аніж загравання в політику на життях людей, але, як то кажуть, Бог їм суддя.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв нарешті виявив бажання, як цього і передбачає закон, взяти на себе відповідальність за боротьбу із поширення коронавірусної інфекції в місті.

Очікуємо, що за особистою ініціативи Богдана Євстафійовича, сьогодні-завтра на позачерговому засіданні державної комісії ТЕБ та НС буде дозволено роботу муніципального транспорту, закладів освіти, торгівлі в умовах червоної зони.

Далі слово за Ужгородською міською комісією ТЕБ та НС, (сподіваюся, Богдан Євстафійович, по-чоловічому, її очолить сам), яка вже вирішуватиме, які додаткові обмеження вводити в Ужгороді.

Моя позиція, як голови Закарпатської ОДА, збігається із вчорашнім рішенням державної комісії - карантинні заходи необхідно посилювати.

Ужгородські лікарні заповнені важкими хворими, пацієнтів сьогодні відправляють в Мукачево та Сваляву.

Ситуація критична і я дуже сподіваюся, що це усвідомлюють в Ужгородській міській раді. Сподіваюся, мене запросять на міську комісію ТЕБ та НС, де я висловлю таку свою позицію."

Нагадаємо, В Ужгороді бізнесмени вийшли на протест поти жорстких карантинних заходів (ФОТО) 

Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався ЧЕНДЕЙФЕСТ-2021
Читайте на ГК:Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від вчинення самогубства (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді сталася ДТП за участі автомобіля таксі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...