1. Новини Закарпаття
  2. >

У Закарпатській ОДА говорили про поширення Covid-19: три райони під загрозою потрапити до "червоної зони"

29.10.2020 17:13 Влада

Про ситуацію з поширенням COVID-19 та вакцинацію говорили під час наради в Закарпатській ОДА.

 Про ситуацію з поширенням COVID-19 та вакцинацію говорили під час наради в Закарпатській ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба спілкувався з керівниками медичних закладів області, РДА, органів місцевого самоврядування, керівниками робіт щодо боротьби із поширення коронавірусу. Про це повідомила Закарпатська ОДА.

Рівень захворюваності на коронавірус у регіоні стрімко зростає. За останні 14 днів виявлено понад 2,5 тис. нових випадків. В області спостерігаємо збільшення кількості хворих на 48% (429 випадки) у порівнянні з попереднім тижнем. У всіх містах та районах Закарпаття, окрім Тячівського та Міжгірського районів, протягом минулого тижня перевищено рівні захворюваності. Тому є передумови для запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м. Ужгород та Берегово, в Ужгородському, Березнянському й Перечинському районах.

Олег Коцюба також повідомив про посилення контролю за дотриманням карантинних обмежень в області: «Відповідно до законодавства України органам місцевого самоврядування надано всі повноваження, щоб здійснювати захист громадян у надзвичайних ситуаціях. Однак, не усі органи місцевого самоврядування займають активну позицію щодо дотримання обмежувальних заходів та не здійснюють ефективний контроль за дотриманням встановлених правил, які захищають людей від коронавірусу. Тільки докладаючи усіх зусиль, разом ми зможемо тримати ситуацію під контролем».

Начальниця управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров’я Ольга Чемет повідомила про завантаженість ліжок у медзакладах регіону. Зараз в області зайнято 67% ліжок, призначених для госпіталізації пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком COVID-19.

Щодо забезпечення ліжок кисневим супроводом, то Закарпаття сьогодні забезпечене на 50%. Нагадаємо, минулого тижня медичні заклади області, у яких лікують хворих на коронавірус, отримали 29 млн 276 тис. грн з державного бюджету. За ці гроші придбають кисневі концентратори та інше необхідне обладнання для забезпечення пацієнтів киснем.

Йшлося також про імунопрофілактику в регіоні. Медичні заклади області забезпечені вакциною, тому для того, щоб уникнути можливих ускладнень, лікарі повинні своєчасно надавати громадянам послуги імунізації.

Нагадаємо,що після втрати відчуття запаху у "ковідних" можуть з'являтися запахові галюцинації, - Le Figaro.

Читайте на ГК:Кабмін призначив тимчасового главу митниці
Читайте на ГК:Свята 5 листопада 2021 року: цікаві факти, традиції, іменини
Читайте на ГК:На Закарпатті коронавірус за добу забрав життя 12 людей
загрузка...