1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Народний депутат Андрій Жупанин звернувся до жителів Королівської ОТГ

23.10.2020 13:32 Влада

Звернення народного депутата України, Жупанина А.В., до мешканців Королівської ОТГ.

Звернення народного депутата України, Жупанина А.В., до мешканців Королівської ОТГ.

«Дорогі краяни! Шановні виборці Королівської ОТГ!

Звертаюся до Вас як депутат Верховної Ради України від політичної сили «Слуга народу». 25 жовтня – час відповідального рішення, адже нам належить обрати раду об’єднаної територіальної громади за новим виборчим законодавством. Ці вибори мають дати початок завершальному етапові процесу децентралізації, що передбачає передання більшості владних повноважень місцевій владі. Позаду складний процес законодавчих змін. Рік тому країну згуртувало прагнення оновити владу та зламати корупцію. Усі усвідомлювали, що це буде нелегко, бо високі ідеї і світлі наміри, задекларовані в столиці, мають втілитися в конкретні добрі справи в кожному малому містечку й селі – там, де живемо. Мешканці Виноградівського району втомилися бути свідками безпринципності та байдужості місцевої влади, обраної п’ять років тому. Аби змінити ситуацію на краще, маємо рішуче й невідкладно робити кроки в напрямку створення та розвитку інфраструктури майбутньої ОТГ. Упевнений, що позитивні перетворення до снаги команді партії «Слуга народу».

Саме тому сподіваюся на Вашу підтримку кандидата на голову Королівської ОТГ Плиску Віталія Івановича, який народився в с. Черна, є чинним депутатом селищної ради. Самодостатній і принциповий, без сторонньої підтримки, зв’язків і високих покровителів, він зумів на своєму місці проявити якості дбайливого господарника. Цілеспрямований і відповідальний, Віталій Іванович працює на користь громади. Турботливий сім'янин, чесний і справедливий, він хоче змінити ставлення людей один до одного та до влади.

Є у складі команди й фахівці, які мають чіткий план з піднесення на якісно новий рівень системи освіти ОТГ, забезпечення її ефективної роботи, що відповідатиме Вашим запитам. Це Гримут Валентина, Чейпеш Вікторія, Коста Юліанна. У лавах «Слуги народу» є також медики, готові докласти зусиль до справи відновлення та розбудови мережі закладів охорони здоров’я, що їх так потребують мешканці наших сіл, а саме: Лигирда Віктор, Зивдій Антон. Яковлєв Анатолій та Горнецкі Валентина мають неабиякий досвід у сфері фізичного розвитку та туризму.

Маємо однодумців і в бізнесових колах краю – людей чесних та сумлінних, які не заплямували себе участю в корупційних справах та зв’язками з з криміналітетом, не мають корисливих інтересів, користуються повагою односельців.
25 жовтня цього року прошу підтримати на виборах до місцевих рад команду партії «Слуга народу». Я переконаний, що порядність і професіоналізм людей у владі набагато важливіші за зв’язки, покровителів і фінансові ресурси, якими так часто намагаються звабити виборців політичні шахраї. Пам’ятайте, що джерелом влади в Україні є народ.»

Нагадаємо, Виноградівський осередок партії "Батьківщина" вирішив підтримати Івана Бушка на виборах голови ОТГ.

Читайте на ГК:Трагедія на Виноградівщині – загинув чоловік
Читайте на ГК:У Виноградові чоловік задушив свою співмешканку (ФОТО)
Читайте на ГК:Не стало жительки Виноградівщини, за життя якої боролись благодійники та лікарі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...