1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Нардеп з Виноградівщини звернувся до земляків пояснивши, чому варто йти голосувати на виборах

21.10.2020 10:32 Влада

Лист до друзів, які проживають у місті Виноградові Закарпатської області опублікував у мережі Фейсбук Андрій Жупанин.

Лист до друзів, які проживають у місті Виноградові Закарпатської області опублікував у мережі Фейсбук Андрій Жупанин.

Далі текст допису мовою оригіналу:

"Я залишив наше славне місто у 2010 році, коли перебрався до Києва. Відтоді щонайменше двічі на рік я приїжджав провідати батьків та Вас, друзів. Із моменту обрання до парламенту став бувати вдома набагато частіше.Хоча за останні 10 років у нашій країні сталося чимало змін (ми пережили революцію, сильний економічний спад, обрали вже другого президента та ін.), жодних змін у Виноградові я не бачу.

Будьмо відвертими: місто ніби застрягло в часовій петлі десь на узбіччі цивілізації. Розбиті вулиці (останнім облаштуванням, яке пригадує моя рідна вулиця Станційна, була заміна ліхтарів у 2005 році); залізничний вокзал, наче декорація з фільму жахів, свідчить не про гостинність виноградівців, а ніби застерігає, що гостям тут не раді; автостанція, мов привид з минулого, обіцяє не комфортну подорож до ландшафтних принад і сповнених радістю місцин, виплеканих дбайливими господарями, а навіює думки про сповнену випробувань поїздку туди, звідки хочеться тікати; сміття, безлад, сірість і убозтво – як свідчення безпросвітних злиднів занедбаних людьми й забутих Богом пустирищ…

Здається, набір картин, які свідчать про занепад і повільне, але невідворотне запустіння, можна продовжувати безкінечно – і не мені Вам про це розповідати. Тож чи доводиться дивуватися, що попри одвічний потяг закарпатців та виноградівців додому, молодь їде з міста? Вам нема чим дорікнути, адже складно жити там, де людина не почувається затишно.Як Ви знаєте, уже за тиждень (25 жовтня) відбудуться місцеві вибори. У зв’язку з цим маю до Вас кілька прохань.

Перше: сходіть і проголосуйте. Ні в якому разі не можна ігнорувати вибори, думаючи, що від Вашого голосу нічого не залежить, – важливий КОЖЕН голос. Тому наполягайте, щоб Ваші рідні та друзі також ішли й голосували, адже разом Ви обираєте своє майбутнє.Друге: змініть владу. Не говоритиму тут про відсутність результатів у роботі чинного мера, міської та районної рад. Достатньо переглянути відео з останнього засідання земельної комісії міської ради, щоб зрозуміти, що нинішня влада себе віджила. Проте вона не здається, і вже на цих виборах пропонує Вам знову проголосувати за «Запорожця», тільки додавши означення «рідний». На мою думку, Ви заслуговуєте на кращий автомобіль.

Утім, навіть не це важливо. Основне полягає в тому, що будь-яку владу час від часу належить змінювати. Тільки так можна привносити в розвиток громади нові ідеї; тільки це дає змогу рости та розвиватися.Третє: не голосуйте за гроші (хоча я і не сумніваюся, що саме Ви і не плануєте). Справа в тім, що те, що Вам пропонують за голос на виборах, у Вас або вже відібрали, або відберуть найближчим часом. Це ВАШІ гроші.

Найобразливіше те, що їх було в тисячі разів більше! Їх раніше вкрали у Вас через непрозорі тендери для закупівель лікарні та шкіл, незаконну приватизацію землі навколо міста та незаконні будівництва в місті. Але пройшло п’ять років, і Вам запропонували подачку. Вимагайте іншого: прозорого управління в місті та ефективного використання коштів. Повірте, що так Ви отримаєте набагато більше.Ви могли помітити, що в цьому листі немає і натяків на агітацію. Зрозуміло, що особисто в мене є фаворит і на кандидата на голову Виноградівської ОТГ, і на виборах до міської ради. Про них не складно здогадатися, однак з радістю розповім про це кожному з Вас у приватній переписці.

Завершуючи, скажу, що останні 10 років я живу в Києві і поки не розглядаю можливості повернутися до Виноградова на постійне проживання. Я люблю масштаб і щоденний драйв, тому наразі ми з Києвом ідеально пасуємо одне одному.

Утім, я хочу, щоб Виноградів змінився відповідно до своєї поетичної назви та географічного розташування – майже у центрі Європи; щоб до нашого рідного міста було не тільки приємно повертатися, а й хотілося знову й знову приїжджати і просто жити – у затишку, безпеці і комфорті. Маю надію, що на прикладі нашого міста ми покажемо всій Україні, що зміни можливі, а досягнення Виноградівської ОТГ слугуватимуть зразком для інших громад.

Обирай своє майбутнє і пам’ятай, що Виноградів – це ти"

Нагадаємо, Іван БУШКО заявив: "Ремонт комунальних доріг, будівництво дорожної інфраструктури та об'їзної дороги - нагальні питання для Виноградівської громади" (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові жінка випала з вікна лікарні: у поліції розповіли подробиці трагедії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...