1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Майже три сотні кандидатів: Списки всіх, хто йде на вибори у Берегівській громаді

20.10.2020 22:26 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На 34 місця у раді Берегівської ОТГ претендують майже триста кандидатів у депутати.

На 34 місця у раді Берегівської ОТГ претендують майже триста кандидатів у депутати.

До складу Берегівської міської об’єднаної територіальної громади входять такі населені пункти: Берегове, Яноші, Гать, Геча, Кідьош, Велика Бакта, Бадалово, Галабор, Бене, Боржава, Вари, Мужієво, Оросієво, Четфалва та Чома. 3агальна площа громади становить майже 160 км.2, а чисельність населення - 35 тис.

На цих виборах на 34 депутатські крісла ради Берегівської ОТГ зареєстровано 281 кандидат у депутати від 10 політичних партій. Тобто, на кожне місце претендують одразу 7 людей.

 

Демократична партія угорців України

1 Горват Василь Степанович - 10.01.1966, м.Берегово

2 Павлюк Микола Миколайович - 13.04.1986, м.Берегово

3 Біров Тібор Людвикович - 06.11.1960, с.Іванівка (Яноші)

4 Токар Людмила Янівна - 06.08.1963, м.Берегово

5 Сегеді Еріка Ендреївна - 01.11.1971, м.Берегово

6 Вереш Пейтер Гаврилович - 11.11.1966, м.Берегово

7 Товт Дьизив Дьизивич - 03.02.1984, с.Грабарово

8 Секереш Олександр Юрійович - 21.11.1965, м.Міжгір’я

9 Надь Жужанна Олександрівна - 23.07.1978, с.В.Береги 

10 Желтвай-Веждел Емеше Федорівна - 30.11.1979, м.Берегово

11 Баканчош Ласлов Ласлович - 29.01.1954, м.Берегово

12 Ляшко Михайло Михайлович - 19.08.1960, м.Берегово

13 Барта Степан Степанович - 16.01.1972, м.Берегово

14 Варга Єлизавета Степанівна - 24.03.1974, с.Вари

15 Ковач Еріка Йосипівна - 03.12.1977, с.Вари

16 Галайда Йосип Степанович - 24.05.1959, м.Берегово

17 Сабо Арпад Федорович - 15.04.1958, с.Четово 

18 Ребец В’ячеслав Олександрович - 03.04.1977, м.Берегово

19 Горват Людмила Миколаївна - 08.06.1964, с.Бронне, Березнівського району Рівненської області

20 Міщенко Ірина Євгенівна - 25.09.1963, м.Сімферополь

21 Якоб Бейла Бейлович - 25.02.1961, с.Чома

22 Фечора Андрій Андрійович - 28.12.1985, м.Берегово

23 Сейкель Йосип Карлович - 22.02.1980, Бадалово 

24 Боршош Олеся Іванівна - 27.01.1976, м.Берегово

25 Хміль Тетяна Василівна - 06.04.1975, м.Берегово

26 Дзерин Володимир Іванович - 23.01.1968, м.Берегово

27 Селеш Каталін Олександрівна - 19.10.1967, с.Варі 

28 Горват Олександра Андріївна - 14.01.1990, м.Берегово

29 Варга Томаш Томашович - 04.04.1986, с.Варі 

30 Медве Ангесса Міра - 16.01.2001, м.Будапешт

31 Мініх Єва Олександрівна - 02.11.1989, с.Оросієво

32 Млавець Євген Юрійович - 13.03.1979, м.Берегово

33 Копас Розалія Юліївна - 02.07.1971, с.Гать

34 Папп Рудольф Гейзович - 23.02.1975, м.Берегово

 

"КМКС" Партія угорців України

1 Дорчі Кароліна Дюлівна - 10.02.1980, с.Дрисино, Мукачівського району

2 Мештер Андрій Андрійович - 20.06.1978, с.Геча

3 Молнар Ласло Васильович - 09.09.1984, с.Добросілля

4 Молнар Де Стефан - 28.07.1979, с.В.Добронь 

5 Фабіян Марта Юліївна - 17.03.1968, м. Виноградів

6 Орос Гейза Гейзович - 29.04.1964, м.Берегово

7 Єней Вікторія Йожефівна - 23.12.1991, с.Рафайново 

8 Гусар Пейтер Тіборович - 15.11.1987, м.Берегово

9 Гей Арнольд Бейлович - 07.06.1990, с.Гать

10 Йокоб Еріка Золтанівна - 01.12.1965, с.Мужієво 

11 Якоб Лайош Лайошович - 16.11.1968, м.Берегово

12 Бак Іван Олександрович - 06.12.1967, м.Берегово

13 Чуга Олександра Євгеніївна - 14.04.1994, с.Чома

14 Погар Томаш Юрійович - 02.11.1987, м.Берегово

15 Фекете Брігітта Іванівна - 04.11.1994, м.Берегово

16 Барта Габор Габорович - 12.06.1978, с.Варі

17 Нодь Іштван Стефанович - 15.06.1985, м.Берегово

18 Гаті Георгіна Олександрівна  - 03.12.1977, с.Оросієво

19 Пфейфауф Петро Йосипович - 04.03.1979, м.Виноградів

20 Цап Єва Іванівна - 11.11.1974, с.Добросілля

21 Чурей Юрій Юрійович - 03.01.1973, м.Берегово

22 Кадар Сільвія Йожефівна - 18.01.1970, м.Берегово

23 Кейс Левенте Елемірович - 27.07.1996, м.Берегово

24 Майороші Юрій Іванович - 16.08.1946, м.Берегово

25 Візавер Магдалина Павлівна - 15.11.1954, с.В.Добронь

26 Мароші Тібор Степанович -  04.09.1972, м.Берегово

27 Данкаі Петро Олександрович - 30.12.1990, с.Бадалово

28 Фодор Єва Павлівна - 30.03.1979, с.В.Бакта 

29 Саєнко Лівія Лайошівна - 22.02.1966, м.Берегово

30 Новікова Катерина Іванівна - 21.01.1950, м.Берегово

 

ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1 Бортнічук Володимир Іванович - 07.05.1968, с.Городно, Любомльського р-н, Волинської обл.

2 Божар Євген Євгенович - 09.06.1969, с.Чорнотисів

3 Цанько Олександра Олександрівна - 23.02.1992, м.Берегово

4 Чегіль Іван Іванович - 26.05.1949, с.Богаревиця Іршавського р-н

5 Семен Мирослав Йосипович - 13.11.1981, м.Берегово

6 Монуш Марія Федорівна - 25.03.1982, м.Берегово

7 Кінаш Альона Сергіївна - 20.05.1990, м.Ковель, Волинська обл.

8 Тимко Яна Володимирівна - 30.05.1992, смт.Вилок

9 Фодор Володимир Володимирович - 05.12.1987, смт.Минай, Міжгірського р-н

10 Коуч Іван Яношович - 07.03.1964, м.Берегове

11 Деменко Світлана Миколаївна - 04.12.1952, м.Любомль, Волинська обл.

12 Куртяк Олівер Володимирович - 29.03.1971, м.Берегове

13 Кочіш Саболч Золтанович - 03.03.1992, с.В.Береги

14 Чуха Шандор Шандорович - 23.03.1990, м.Берегове

15 Шош Ілдіко Андрашівна - 07.01.1971, м.Берегове

16 Сабо Бейло Бейлович - 04.03.1983, м.Ужгород

17 Кочіш Катерина Золтанівна - 04.11.1992, с.Гать

18 Якоб Крістіна Імреївна - 27.02.2002, с.Бадалово

19 Багрій Юрій Васильович - 28.04.1994, м.Берегове

20 Ковач Аттіла Йосифович - 23.02.1981, м.Берегове

21 Маркуш Дороття Олександрівна - 18.04.1990, м.Берегове

22 Марчук Артур Юрійович - 19.11.1987, смт.Липовець, Липовецького р-н, Вінницька обл.

 

ПП "ЄС"

1 Антіпов Віталій Вікторович - 05.04.1982, м.Берегове

2 Саєнков Віктор Вікторович - 27.06.1980, м.Берегове

3 Граб Наталія Яношівна - 12.05.1963, м.Берегове

4 Бучинський Віктор Володимирович  - 20.03.1982, м.Берегове

5 Чирибан Світлана Анатоліївна - 29.09.1959, с.Нижні Ремети 

6 Гускі Іван Іванович - 19.08.1984, м.Берегове

7 Вовкунович Тетяна Іванівна - 16.11.1963, м.Берегове

8 Дулас Святослав Ігорович - 18.12.1986, с.Ясіня Рахівського району 

9 Імре Ольга Олександрівна - 13.04.1961, м. Гола Пристань Херсонської області

10 Чегіль Роман Іванович - 12.05.1976, с.Кам’янське Іршавського району 

11 Бідзіля Марія Емерихівна - 29.10.1960, м.Берегове

12 Карнаухов Михайло В’ячеславович - 15.08.1980, м.Дрезден Німеччина

13 Генкел Ганна Іванівна - 11.05.1977, м.Вашківці Вижницького району Чернівецької області

14 Янчик Віктор Олексійович - 04.07.1967, м.Берегове

15 Гелебан-Надь Ільдіко Міклошівна - 18.04.1969, м.Берегове

16 Чорней Володимир Павлович - 14.12.1987, м.Берегове

17 Дулас Ангеліна Іванівна - 16.08.1989, м.Рахів

18 Черешня Андрій Іванович -  14.04.1985, м.Берегове

19 Греба Олена Сергіївна - 18.11.1969, м.Берегове

20 Парада Іван Васильович - 27.12.1985, м.Берегове

21 Моцяк Василь Михайлович - 13.03.1965, м.Доброміль, Старосамбірський район Львівської області

22 Чуса Марія Василівна - 11.04.1971, с.Лопухово Тячівський район

23 Машковський Олександр Казимирович - 30.06.1954, ст. Джалтир, Астраханський район, Целіноградської області

24 Циганчук Наталія Михайлівна - 17.09.1999, м.Берегове

25 Товт Золтан Андрійович - 19.03.1958, с.Гать 

26 Болаж Адріен Адальбертівна - 05.07.1990, с.Галабор

27 Євпатов Віталій Володимирович - 07.10.1985, с. Кунье Ізюмського району Харківської області

28 Гома Софія Іванівна - 30.10.1964, с.Чома,

29 Ердеі Бейло Бейлович - 17.12.1958, с.Бадалово

30 Маргуца Вікторія Карлівна - 18.06.1980, с.Четово

31 Сіладі Жолт Олександрович - 07.10.1977, с.Бене

32 Саєнкова Деніса Василівна - 12.05.1993, м.Берегове

33 Сірмаі Жолт Павлович - 30.01.1986, м.Берегове

34 Петраш Ірина Василівна - 21.02.1972, с.Комарники Турківського району Львівської області

 

ПП "За майбутнє"

1 Данильчук Андрій Миколайович - 19.09.1978, смт. Ємільчине Житомирської області

2 Сабадаш Юлія Михайлівна - 30.06.1984, м.Берегове

3 Калакуцький Олексій Андрійович - 01.05.1965, с.Гарбузівка Кобеляцького району Полтавської області

4 Мегіц Василь Миколайович - 13.05.1963, с.М.Мартинка Свалявського району 

5 Аксьонова Беатріса Михайлівна - 12.06.1979, м.Рахів 

6 Аксьонов Віктор Володимирович - 28.03.1976, м.Рівне 

7 Васильєв Анатолій Геннадійович - 07.05.1988, м.Ужгород

8 Шпак Олександр Олександрович - 18.05.1987, м.Берегове

9 Плиска Марія Олексіївна - 31.07.1969, с.Дзензелівка Маньківський район Черкаська область

10 Муска Євгенія Василівна - 27.03.1977, с.Хмільник Іршавського р-ну 

11 Малимон Сергій Петрович - 18.03.1969, м.Берегове

12 Яночко Мирослав Степанович - 08.09.1980, с.Дзвінкове

13 Горват Вікторія Володимирівна - 24.04.1986, м.Берегове

14 Філді Єлізавета Олександрівна - 05.01.1964, с.Попово 

15 Горват Калман Юрійович - 16.12.1954, м.Берегове

16 Роман Михайло Іванович - 20.07.1957, м.Сніжне Донецької області

17 Шкурупій Сергій Павлович - 29.01.1979, с.М.Шкурупіївка Решетилівського району Полтавської області

18 Шутак Антоніна Федорівна -  25.12.1984, с.Дзвінкове

19 Нірі Корнелія Шандорівна - 13.01.1989, смт. Батьово 

20 Лобанчук Вікторія Вікторівна - 11.04.1993, с.Родниківка Свалявського району 

21 Ребец Олександр Михайлович - 30.05.1955, с.Андріївка Омської області РФ

 

ПП "Команда Андрія Балоги"

1 Ковач Золтан Юлійович - 19.06.1972, м.Берегово

2 Гулянич Володимир Ілліч - 19.11.1967, с.Стеблівка, Хустського району 

3 Зигар Максим Сергійович - 12.07.1991, м.Берегово

4 Роман Еріка Вікторівна - 07.03.1973, м.Берегово

5 Сірчак Єлизавета Степанівна - 27.12.1977, м.Берегово

6 Антоні В’ячеслав Васильович - 27.03.1989, м.Берегово

7 Куташі Крістіан Шандорович - 12.08.1985, с.Добросілля

8 Бровді Олександр Юрійович - 19.03.1993, м.Берегово

9 Ясінська Ярослава Михайлівна - 01.02.1984, м.Ужгород

10 Плиска Оксана Михайлівна - 22.09.1983, м.Берегово

11 Греба Василь Васильович - 05.08.1983, м.Берегово

12 Товт Федір Федорович - 03.05.1983, м.Берегово

13 Галайда Жолт Імреевич - 21.04.1972, м.Берегово

14 Макара Вікторія Михайлівна - 16.12.1981, с.Мужієво

15 Єремкіна Марія Геннадіївна  - 03.12.1970, м.Берегово

16 Бубняк Олександр Іванович  - 09.12.1969, с.Сокирниця, Хустського району

17 Цібеленко Василь Васильович - 10.09.1977, с.Кам’янське, Іршавського району

18 Кун Олександр Олександрович - 12.12.1982, м.Берегово

19 Мілко Марина Іллівна - 12.04.1990, м.Берегово

20 Пал Марина Василівна - 30.03.1985, м.Берегово

21 Гвоздянський Ярослав Іванович - 04.11.1970, м.Берегово

22 Черничко Милан Вячеславович - 28.09.1990, м.Берегово

23 Калинич Віктор Іванович - 14.05.1985, м.Берегово

24 Веждел Вікторія Іванівна - 20.08.1986, с.Березники, Свалявського району

25 Попфалуші Тетяна Павлівна - 25.11.1977, м.Берегово

26 Надь Роберт Павлович - 29.07.1973, м.Берегово

27 Надь Йовжеф Йовжефович - 04.12.1985, с.Вари

28 Гомонай Віталій Юрійович - 04.07.1988, м.Берегово

29 Бабіта Оксана Юріївна - 13.11.1995, с.Медведівці Мукачівського району 

30 Бондаренко Владіслава Віталіївна - 13.09.2000, м.Берегово

31 Папп Йосип Альбертович - 07.03.1968, с.Четфалва

32 Петричко Олена Володимирівна - 24.03.1974, м.Мостиськ, Львівської області

33 Першель Павло Павлович - 12.09.1972, м.Берегово

34 Мотрук Вікторія Анатоліївна - 12.12.1967, м.Яготині, Яготинського району, Київської області

 

ПП "ОПЗЖ"

1 Роман Віталій Іванович - 27.08.1973, с.Драгово Хустського р/на 

2 Ільїна Оксана Михайлівна - 11.11.1967, м.Берегове

3 Борисов Ігор Вікторович - 30.05.1981, м.Мукачево 

4 Лозан Світлана Ласлівна - 29.11.1970, м.Берегове

5 Кеменяш Степан Степанович - 09.12.1977, м.Берегове

6 Сагарда Святослав Володимирович - 03.05.1986, с.Червона Слобода Черкаського району Черкаської області

7 Парада Олег Васильович - 14.02.1974, м.Берегове

8 Кіраль Ернев Ерневич - 26.09.1987, с.Іванівка 

9 Кіш Ержебет Елемирівна - 06.04.1960, с.Варі 

10 Дев’ятко Людмила Леонідівна - 24.05.1965, с.Берездів Славутського району Хмельницької області

11 Власенко Віталій Ігорович - 12.04.1979, м.Мукачево

12 Манді Наталія Михайлівна - 24.04.1984, м.Берегове

13 Кекерчень Софія Юріївна - 13.03.1974, м.Берегове

14 Феськов Леонід Вікторович - 10.10.1956, м.Добромиль Старосамбірський район Львівської області

15 Балабан Вадим Ігорович - 19.06.1982, м.Берегове

16 Кіш Володимир Іванович - 17.10.1956, м.Берегове

17 Фабрицій Мар’яна Юріївна - 20.07.1970, м.Берегове

18 Калинич Юрій Дюлович - 06.08.1996, м.Берегове

19 Пирога Стефан Стефанович - 03.01.1977, м.Берегове

20 Лемеш Елизавета Йосипівна - 07.01.1971, м.Берегове

21 Черепковський Микола Миколайович - 08.10.1983, м.Берегове

 

ПП "Радикальна Партія Олега Ляшка"

1 Єфремов Алекс Геннадійович - 16.03.1974, м.Берегово

2 Семененко Сергій Якович - 05.05.1952, с.Кондраши, Волгоградської області, РФ

3 Ражов Золтан Адальбертович - 10.07.1969, м.Берегово

4 Митрович Юрій Михайлович - 21.05.1980, м.Берегово

5 Шостак Сергій Іванович - 17.02.1960, м.Берегово

6 Путілін Олександр Олександрович - 01.08.1970, м.Берегово

7 Семененко Вікторія Ігорівна  - 23.04.1998, м.Берегово

8 Сюч Бейло Карольович - 19.01.1962, с.Яноші

9 Агеєнко Олександр Вікторович - 09.06.1986, м.Берегово

10 Сабов Йосип Йосипович - 30.05.1958, м.Берегово

11 Грицько Галина Ярославівна  - 16.03.1966, с.Кострижівка Заставнівського району Чернівецької області

12 Кокош Жанна Ісмаїлівна - 14.07.1976, м.Берегово

13 Сухан Ольга Андріївна - 19.06.1979, с.Кам’янське, Іршавського району

14 Мулер Рудольф Рудольфович - 14.01.1971, м.Берегово

15 Митрович Юлія Олександрівна - 15.09.1983, м.Берегово

16 Антал Степан Степанович - 11.09.1981, м.Берегово

17 Глоба Катерина Володимирівна - 22.05.1983, м.Берегово

18 Канський Степан Степанович - 22.04.1971, м.Берегово

19 Фанта Олександра Елемирівна - 13.05.1972, м.Черкаси

20 Орос Енике Дезидерівна - 15.09.1986, м.Берегово

21 Росоха Валентина Степанівна - 27.05.1964, м.Берегово

 

ПП "Рідне Закарпаття"

1 Дурда Ігор Васильович  - 02.03.1986, м.Берегово

2 Сіладі Наталія Євгеніївна - 06.06.1965, М.Горлівка, Донецька область

3 Іванюк Микола Миколаєвич - 06.08.1979, м.Берегово

4 Кайнов Віталій Вікторович - 19.10.1974, м.Берегово

5 Бізіля Ольга Василівна - 15.06.1968, с.Дунковиця, Іршавського району

6 Трикур Федір Федорович - 16.07.1966, м.Берегово

7 Шклянка Любов Михайлівна - 18.01.1973, с.Мерчанське, Кримський район, Краснодарський край, РФ

8 Бандурович Юрій Юрійович - 03.06.1961, м.Берегово

9 Бізіля Наталія Юріївна - 19.08.1963, м.Берегово

10 Копас Іштван Іштванович - 10.08.1992, м.Берегово

11 Кельнік Катерина Іванівна - 24.02.1982, с.Геча

12 Фіцай Василь Іванович - 28.07.1969, м.Берегово

13 Губаль Олександр Олександрович - 03.02.1971, м.Берегово

14 Шовак Аліса Юріївна  - 07.05.1982, с.Велика Бакта

15 Філе Лариса Миколаївна - 01.11.1965, с.Солонка, Пустомитівський район, Львівська область

16 Контрош Евелін Йосипівна - 11.03.1997, с.Четфалва

17 Кноблох Жолт Федорович - 13.02.1981, м.Берегово

18 Ремета Олександр Іванович - 26.06.1973, с.Заозерне, Тульчинський район, Вінницька область

19 Бубряк Олена Олександрівна - 12.02.1976, м.Томськ, РФ

20 Матій Ярослава Юріївна - 25.09.1981, с.Богаревиця, Іршавського району

21 Біров Степан-Валентин Валентинович - 18.02.1971, м.Берегово

22 Бондаренко Сергій Анатолійович - 05.12.1968, м.Берегово

23 Москалюк Анастасія Олександрівна - 16.10.1992, м.Луганськ

24 Чечур Рената Іванівна - 28.04.1982, с.Бене

25 Ковтан Марія Василівна - 12.03.1971, с.Мочола

26 Марочканич Володимир Йосипович - 09.08.1986, м.Жидачів

27 Бонка Роман Миколайович - 29.04.1980, м.Ужгород

28 Бакош Ержебет Йосипівна - 30.08.1973, м.Берегово

29 Лешко Даніел Альбертович - 04.09.1996, м.Вашарошнамень, Угорщина

30 Товт Юдіта Павлівна - 10.12.1990, с.Варі

31 Трикур Федір Федорович - 28.08.1996, м.Берегово

32 Таркович Ніколетта Елемирівна - 07.06.1988, с.Добросілля

33 Салцевич Алік Григорович - 20.12.1986, м.Даугавпілс, Латвія

34 Федур Ярослава Іванівна - 07.07.1973, м.Берегово

ПП "Слуга народу"

1 Маргітич Іван Володимирович - 07.07.1987, м.Берегово

2 Маргітич Володимир Іванович - 19.07.1960, с.Нижні Ремета 

3 Куценко Олександр Юрійович - 23.12.1981, м.Берегово

4 Ковач Галина Омелянівна - 19.02.1958, м.Берегово

5 Шелемон Ірина Михайлівна - 20.04.1961, смт. Чинадієво 

6 Горянські Андрій Андрійович - 06.08.1967, м.Берегово

7 Якимець Микола Миколайович - 13.08.1974, м.Берегово

8 Тіба Микола Янович - 19.12.1969, м.Берегово

9 Фельцан-Маргітич Ольга Михайлівна - 24.01.1958, с.Верхні Ремети 

10 Божар Іветта Євгенівна - 21.03.1995, Кішварда Угорщина

11 Орос Дюло Яношович - 01.06.1961, м.Берегово

12 Балла Євген Тіберійович - 23.11.1988, м.Берегово

13 Михалко Іван Іванович - 11.08.1994, с.Гать

14 Гецко Адріана Миколаївна - 30.01.1991, м.Ужгород 

15 Апшай Габріела Гаврилівна - 13.09.1983, м.Берегово

16 Копча Михайло Михайлович - 16.08.1973, м.Берегово

17 Станкович Микола Миколайович - 27.05.1980, м.Берегово

18 Деак Олександр Олександрович - 02.12.1964, с.Четфалва

19 Агеєнко Ольга Сергіївна - 02.12.1980, м.Старі Дороги, Мінської області, Білорусія

20 Серьогіна Катерина Володимирівна - 08.10.1983, м.Володимир - Волинський, Володимир-Волинського району, Волинської області

21 Семйон Сергій Євгенович - 09.08.1962, смт.Великий Березний, Великоберезнянського району 

22 Шкебій Мирослава Юріївна - 05.06.1995, м.Берегово

23 Івашкович Олег Іванович - 01.04.1972, м. Іршава

24 Кноблох Юрій Юрійович - 16.05.1975, с.Бадалово

25 Турта Валентина Василівна - 19.07.1974, с.Ракошино

26 Рац-Векерді Беата Олександрівна - 07.09.1984, м.Берегово

27 Кун Йосип Йосипович - 15.07.1957, м.Берегово
28 Поштак Олена Бейлівна - 20.03.1971, м.Берегово

29 Горват Микола Степанович - 02.03.1954, м.Берегово

30 Беца Вікторія Василівна - 13.06.1983, с.Квасово

Нагадаємо, що у депутати Білківської ОТГ зареєстровано 176 кандидатів. А от на 26 місць ради Іршавської громади претендують майже 300 кандидатів у депутати. 

Читайте на ГК:Історія Берегівського пляжу: місце відпочинку, яке "кануло в лету" (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові вшанували героїв угорської революції 1956 року
Читайте на ГК:Іван Маргітич: "Будемо працювати по-новому"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...