1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Іван Маргітич: "Будемо працювати по-новому"

23.10.2020 13:02 Влада Ексклюзив Голос Карпат

До вашої уваги - інтерв'ю із кандидатом у депутати Закарпатської обласної та Берегівської міської рад Іваном Маргітичем.

До вашої уваги - інтерв'ю із кандидатом у депутати Закарпатської обласної та Берегівської міської рад Іваном Маргітичем.

Довідково: Маргітич Іван Волдодимирович, народився 7 липня 1987 року в Берегові, балотується в депутати Закарпатської обласної та Берегівської міської рад. Минулого року спробував стати депутатом Верховної Ради по 73-му виборчому округу від політичної сили “Слуга Народу” й набрав 7 835 голосів. Має дві вищі освіти – магістра державного управління та економіки підприємства. Нині керує роботою одного з найбільших в Берегові торгового комплексу “Імідж”. Має управлінський досвід – два роки працював Українському фонді підтримки підприємництва в Києві. Разом з родиною долучилися до створення благодійного фонду “Кобзар”, за спряння якого в Берегові було встановлено пам’ятник Тарасу Шевченку – єдиного такого в регіоні.

Одружений. Сам – українець, дружина – угорка, разом виховують дворічну донечку Дану.

Нині теж представляє політичну партію “Слуга Народу”.
- Чому вирішив балотувати в Закарпатську обласну та Берегівську міську
ради?

- Минулого року доклав багато зусиль для того, щоб бути обраним у Верховну Раду по виборчому округу № 73 і отримав неабияку підтримку громадян, котрі повірили мені та політичній партії «Слуга Народу», яку я представляю. Прагну показати, що Берегівщину і Виноградівщину може представляти людина, яка не буде ховається за мандатом і почує своїх
виборців. Я не можу дозволити собі підвести тих майже 8 тисяч осіб, які віддали за мене голоси як за кандидата в депутати Верховної Ради України, і тому балотуюся до Закарпатської обласної та Берегівсьої місьої рад.

Прикро, але чимало нинішніх депутатів в органах влади всіх рівнів не виконують своїх передвиборних обіцянок, а стараються в першу чергуреалізовувати власні інтереси. Запевняю: у мене такого не буде. Батьки вчили відповідати за дане слово і я неухильно дотримуюся цього. Хотілося б з однодумцями зламати діючу систему, працювати по-новому з тим, щоб досягти реальних змін на краще.

- Які програмні цілі ставите перед собою?
- Насамперед відстоювати інтереси новоутвореного Берегівського району в обласній раді. Як депутат Закарпатської обласної ради я в рядах команди політичної партії «Слуга Народу» докладу максимум зусиль для реалізації стратегічних проектів регіону, а саме: добудова
сміттєпереробного заводу в с.Яноші, реконструкція очисних споруд Берегова та Виноградова, будівництво та оновленя садочків і шкіл, зон відпочинку молоді. Обіцяють всі і багато, я ж запевняю бути відкритим для кожного і в своїх компетенціях буду старатися допомогти кожному.

Повірте – іду в органи влади не відсиджуватися, а працювати. Працювати на благо громади та своїх виборців!

- На чию підтримку розраховуєте?

- Найперше людей мого округу, прихильників та однопартійців зі “Слуг Народу”, а також наших депутатів у Верховній Раді, які готові завжди підкласти плече для вирішення проблем Закарпаття. Переконаний, що на місцях сприятимуть моїй успішній депутатській діяльності й численні друзі, з якими потоваришували під час нинішньої та минулорічної виборчих кампаній. Тоді за мене проголосували 7 835 мешканців регіону.

Сподіваюсь, що вони підтримуватимуть і надалі, допомагатимуть конкретними справами, слушною порадою, навіть конструктивною
критикою.

- Які моральні якості ціните в людях?

- Насамперед, порядність, чесність, відданість справі, яку виконуємо, готовність бути поруч не лише тоді, коли ти на коні, а й в лиху годину.

- Що Вас дратує, виводить з рівноваги?

- Старюсь стримувати свої емоції. Не сприймаю брехню, дволикість, коли в очі говорять одне, а за спиною – зовсім протилежне. Інколи в пориві добитися бажаного результату можу допустити й помилки. Але зрозумівши це, обов’язково вибачусь, зроблю правильні висновки.

- Ви щаслива людина?

- Думаю, що так. У мене любима дружина, золота донечка Дана, та й батьки і рідні підтримують у всьому. Щастя - це коли тебе чекають вдома, готові прийти на допомогу і підтримати, розділити і радість, і біду! Тому ствердно відповім – я щаслива людина і хочу, щоб так само були щасливі всі закарпатці.

- Як ставитеся до загострення останнім часом міжнаціональних відносин?

- Вважаю, це неправильним і шкідливим для загальної справи. Я – українець, моя дружина Жанет – угорка. І таких сімей на Закарпатті сотні.

І всі вони живуть в мирі та злагоді. Як і переважна більшість громадян різних національностей краю. А пристрасті навколо міжнаціональних
відносин нагнітають окремі політики, які хочуть заробити собі на цьому політичний капітал.

- Чи маєте якісь захоплення, що відволікають від робочих буднів?

- Найбільш приємне для мене “відключення” – це коли можу побути разом з сім’єю, коханою дружиною і любимою донечкою, в колі батьків та друзів. А ще за можливості згадую студентські роки, коли грав у більярд, навіть був чемпіоном.

- Які будуть Ваші перші кроки після виборів?

- Найперше, відісплюся (Сміється). Коли ж серйозно, то 25 жовтня чітко контролюватимемо хід процесу на виборчих дільницях, маємо
досвідчених добровільних спостерігачів, які теж слідкуватимуть за тим, щоб не було порушень. Перш за все, моє та завдання моєї команди - відстояти голоси виборців, які повірили в нашу політичну силу. Адже кожен голос є безцінним і ми не має право його втратити!

Вибори будуть дуже складними, не лише у зв’язку із прийняттям нових правил, нових бюлетенів та великого різномаїття партій і кандидатів, до чого додалася й пандемія COVID-19, де потрібно буде дотримуватися ще й санітарно-епідеміологічних вимог на дільницях.

Окрім цього, проведемо широку роз’яснювальну роботу серед виборців як правильно заповнювати бюлетені. Бо нинішнього року буде досить складно розібратися в цьому, особливо літнім людям. Громадяни отримуватимуть на руки по 4 бюлетені різних кольорів. У обласну раду – блакитного, в районну – світло-сірого, у міські та сільські депутати – світло-жовтого та на сільського чи міського голову – світло-рожевого.

Скажімо, хто хоче проголосувати за партію “Слуга Народу” (№7 у блакитному бюлетені, обласна рада) у лівому квадратику ставить
позначку (галочку або плюс) , а у правому – цифру того депутата, якого оберете, за мене, приміром, - 3. Тому, користуючись нагодою, хочу подякувати членам виборчих комісій всіх рівнів, спостерігачам та іншим субєктам виборчого процесу за їх відважну, я б сказав «бойову» роботу на своїх дільницях.

Ви робите титанічну роботу в дуже складних умовах, до яких додалася й світова пандемія. Хай Вас та Ваші родини оберігає Господь!

Нагадаємо, у Берегові канал Верке вийшов з берегів (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про затримки з оформленням на одному з митних постів: відома причина
Читайте на ГК:Оголив статевий орган прямо посеред вулиці: на Берегівщині затримали чоловіка, що чіплявся до маленької дівчинки (ФОТО)
Читайте на ГК:Сезон "тихого" полювання закінчився пошуками: ДСНСівці шукали зниклого грибника (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська