1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відновити Виноградівський район з центром у Виноградові

18.10.2020 19:41 Влада Голос Карпат

Виноградівське “ЗА МАЙБУТНЄ” працюватиме над тим, щоб повернути Виноградову статус районного центру.

Виноградівське “ЗА МАЙБУТНЄ” працюватиме над тим, щоб повернути Виноградову статус районного центру.

У місцевої команди “За майбутнє” є чітке бачення, як працювати над тим, щоб повернути Виноградову статус районного центру.

Про це заявив Василь Кіш, лідер виноградівського крила ПП “За майбутнє”.

- Ми, напевно, єдині поставили це питання перед своїм обласним партійним керівництвом. Радий, що наше бачення підтримане. По-перше, перед новоствореною районною радою піднімемо питання про перейменування району на взаємоприйнятну назву. По-друге, працюватимемо над винесенням питання адмінцентру на місцевий референдум. 

Втрата Виноградівського району стала однією з основних причин, чому робота головою Виноградівської РДА не могла бути продовженою, пояснив Василь Кіш. 

Разом з тим, об’єднання з Берегівщиною цілком може бути вигідним та ефективним рішенням для обох районів. Однак людям потрібно дати можливість самим вирішити, де буде центр і якою буде назва. Таку можливість може надати законодавство про місцеві референдуми, яке вже на завершальній стадії у Верховній раді.

- Це демократичний формат, який у майбутньому дасть нам змогу повернути адмінцентр району у Виноградів, - наголосив Василь Кіш. - Заради такого майбутнього варто працювати!

Пряме відношення до відстоювання інтересів Виноградівщини матиме і особистість керівника громади. Більшість важливих інституцій (поліція, прокуратура, автодор, пошта, податкова тощо) були втрачені для Виноградова за час керівництва ще чинного міського голови Степана Бочкая.

Тому зрозуміло, що повернути позиції може тільки новий, сильніший та ефективніший голова. Саме тому на виборах голови Виноградівської ОТГ “За майбутнє” підтримує успішного підприємця та досвідченого політика Івана Бушка.

Читайте на ГК:Частину Виноградова та Копані відключать від електромережі: відомо, коли та як на довго
Читайте на ГК:ДТП на Виноградівщині: фура не втрималася на дорозі
Читайте на ГК:На Виноградівщині помітили рідкісного червонокнижного равлика (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...