1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Кандидат у депутати до Виноградівської міської ради ОТГ опублікував свою програму для виборців

19.10.2020 19:30 Влада

Кандидат у депутати до Виноградівської міської ради ОТГ Андрій Гепенко, на своїй сторінці у Facebook опублікував програму, щоб ознайомити їх з першочерговими кроками, які має намір реалізувати.

Кандидат у депутати до Виноградівської міської ради ОТГ Андрій Гепенко, на своїй сторінці у Facebook опублікував програму, щоб ознайомити їх з першочерговими кроками, які має намір реалізувати.

«Я маю, що запропонувати!» – з таким гаслом я йду в депутати до Виноградівської ради ОТГ під номером 6 від партії «Батьківщина». Як кандидат в депутати я хочу познайомити своїх виборців з 5-ма першочерговими кроками, які я маю намір реалізувати. – написав Андрій Гепенко.

1. Розроблення та реалізація інклюзивного проекту який включатиме наступне:

забезпечення безбар’єрного доступу до усіх адмінбудівель, магазинів, кафе та ін.., через встановлення зручних пандусів та кнопок виклику;забезпечення безперешкодного та безпечного пересування міськими тротуарами, переходами, узбіччями для усіх маломобільних груп населення, в тому числі, для мам з колясками, людей похилого віку, людей з інвалідністю.

2. Забезпечення ефективної та безперешкодної комунікації між виконавчою владою і громадою, через доступ до публічної інформації. Участь в обговореннях та прийнятті рішень стосовно суспільно важливих питань життя громади через створення громадської ради. Впровадження практики відкритого оцінювання роботи влади.

3. Відкриття даних стосовно активів та майна, що належать громаді. Впровадження практики проведення публічних аукціонів з продажу та оренди цих активів та майна, де переможцем стає той, хто може принести найбільшу економічну вигоду громаді.

4. Припинення передачі у приватну власність територій визначених у Генплані як «зелені зони» для загального користування. Розробка і затвердження Положення про передачу їх в оренду через публічний аукціон на вигідних для громади умовах із зобов’язаннями благоустрою та гарантією забезпечення вільного доступу.

5. Інвентаризація та визначення місць безкоштовного паркування, розробка інтерактивної карти автостоянок, що запобіг не виникненню незаконних стоянок, розвантажить центр міста та зробить його зручнішим для пішоходів.

Довідково:

Гепенко Андрій Іванович, кандидат у депутати Виноградівської міської ради ОТГ у виборчому бюлетні під номером 6 від партії “Батьківщина” в територіальному виборчому окрузі №3.

Гепенко Андрій Іванович, кандидат у депутати Берегівської районної ради у виборчому бюлетні під номером 1 від партії “Батьківщина” в територіальному виборчому окрузі №2.

Читайте на ГК:"Діти йдуть до школи з мокрими ногами": у Виноградові підтопило вулицю (ФОТО)
Читайте на ГК:Важливе повідомлення від «Закарпаттяобленерго» для жителів Виноградівщини
Читайте на ГК:На Виноградівщині очікують підтоплення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...