1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Віктор Петров представив програму дій на посаді ужгородського міського голови (ФОТО)

16.10.2020 09:46 0 Влада
 

Ключова мета програми Віктора Петрова та його команди – створення комфортного міста для життя, роботи та відпочинку за допомогою активної участі громади.

Наприклад, адресна програма ремонту будинків та дворів створюється разом із Тголовами ОСББ, концепції розвитку парків та місця встановлення дитячих майданчиків обираються на онлайн-голосуванні і т.д. За словами Віктора Петрова,
який презентував програму на пресконференції в Ужгородському прес-клубі, такий підхід дозволить забезпечити реальні потреби мешканців та уникнути корупційної складової.

“Наша команда має амбітну мету: зробити Ужгород кращим. Місто має стати комфортним життєвим простором. А для цього необхідна зміна «філософії влади». Вона повинна реально, а не декларативно належати ужгородцям, які будуть залучені через механізми громадського контролю до прийняття важливих рішень розвитку. Ми – команда молодих, професійних, дієвих особистостей. Разом з фахівцями та мешканцями, які надсилали свої пропозиції в «Банк ідей», ми створили програму змін Ужгорода”, - заявив Віктор Петров.

Також він представив свою команду, яка буде працювати у міській раді над різними напрямками.

Зокрема, за ремонт доріг, тротуарів, шкіл, лікарень та дитсадків відповідатиме Іван Павлюк. Одне з ключових завдань – розвантажити транспортну інфраструктуру міста за допомогою реконструкції дорожнього покриття у віддалених районах Ужгорода, а також побудувати транспортний переїзд через залізничну колію в районі «П’яного» базару з виходом на вул. Болгарську. Крім того, Іван Павлюк буде займатися озелененням міста та створенням зон відпочинку – розвитком Боздоського парку, Липової алеї, Радванського кар’єру, Ботанічного саду, облаштуванням скверів з дитячими та спортивними майданчиками тощо.

Над забезпеченням ужгородців цілодобовим якісним водопостачанням працюватиме Ольга Кашшай. Вона прагне оновити комунальні мережі, встановити нові енергозберігаючі труби та замінити ливневу каналізацію в місті. Також у сфері її відповідальності буде вирішення проблеми сміття, зокрема, організація громадських слухань щодо будівництва сучасного сміттєпереробного заводу. І третє завдання Ольги Кашшай – розробити та втілити в життя міську програму підтримки і розвитку ОСББ.

Подолання корупції у міській раді та забезпечення максимальної прозорості влади – це буде напрямок роботи відомого правозахисника Юрія Опаленика. В першу чергу він пропонує прийняти Генеральний та детальний плани Ужгорода, щоб унеможливити незаконну забудову. По-друге, запровадити жорсткий контроль громади над забудовниками. По-третє, буде забезпечений безперешкодний доступ до засідань всіх депутатських комісій та сесій міськради, а також викладатимуться онлайн всі документи, в тому числі рішення про виділення земельних ділянок та майна.

Над забезпечення якісної та доступної медицини в Ужгороді працюватиме Людмила Мелцер. Передусім, вона ставить собі за мету провести ремонти приміщень у міських лікарнях та запровадити міську програму медико-соціального захисту, в рамках якої дороговартісне лікування ужгородців буде проводитись за рахунок бюджету.

Залученням інвестицій для створення нових робочих місць займатиметься Андрій Коляско, директор Закарпатської обласної дирекції АБ «Укргазбанк». Крім того, він працюватиме над запровадженням гарантованого працевлаштування студентів, створивши кадровий резерв за попереднім замовленням малого, середнього та великого бізнесу.

Також в планах Андрія Коляско - створення в Ужгороді технологічного хабу (Tech Hub) для розширення діяльності в Ужгороді ІТ-компаній. За розвиток освіти відповідатиме Вікторія Леган. Окрім ремонту та модернізації шкіл та дитсадків, вона буде працювати над створенням на базі Ужгородського національного університету сучасної комп’ютерної академії та запровадженням безкоштовних курсів іноземних мов.

Також команда Віктора Петрова планує закласти в бюджет громади стипендії для талановитих учнів – переможців олімпіад, творчих та спортивних конкурсів.

Туристичну сферу Ужгорода буде розвивати Меліта Рішко. В першу чергу вона працюватиме з «Укрзалізницею» та перевізниками над покращенням транспортного сполучення, а також над популяризацією Ужгорода в Україні та світі (розробка бренд- буку, нових туристичних маршрутів, створення нових атракцій, організація фестивалів та заходів, які приваблюють туристів, тощо).

Нагадаємо, Віктор Петров балотується на посаду Ужгородського міського голови від партії «Команда Андрія Балоги».

Нагадаємо, на Закарпатті планують відкрити музей мініатюр замків краю

Читайте на ГК:Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти в Ужгороді
Читайте на ГК:В Ужгороді затримали хабарника (ФОТО)
Читайте на ГК:Понад мільйон збитків: підозрюється ексчиновник Ужгородської міськради (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...