1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вибори-2020: бюлетень вважаєтиметься недійсним лише у двох випадках

13.10.2020 21:22 Влада

10 жовтня 2020 року, за два тижні до виборів, ЦВК видала Постанову № 366, якою роз'яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня.

10 жовтня 2020 року, за два тижні до виборів, ЦВК видала Постанову № 366, якою роз'яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня.

Про це у мережі Фейсбук повідомив Віктор Жеребнюк.

Далі текст допису мовою оригіналу:

Бюлетень вважається НЕДІЙСНИМ лише в двох випадках: відсутня позначка за будь-яку партію є дві і більше позначки за різні партіїТобто, якщо партія буде вибрана лише одна - як би далі бюлетень не заповняли (чи навіть на цьому завершили), він буде визнаний ДІЙСНИМ.

Причому позначка за партію може бути використана будь-яка: "+", "V", "Х", "0", чи навіть цифра - головне, щоб ця позначка була вказана в квадраті, який йде відразу після назви партії. Але кандидат отримає підтримку лише у випадку, якщо буде зроблена позначка за підтримку партії, у списку якої він значиться і вказано його номер у квадратику з трафаретом. І підтриманий має бути також лише один кандидат.

Причому номер в трафареті може виглядати будь-як. Якщо кандидат йде під номером 9, то написано може бути і "09", і "9". Причому 9 може бути написано як по трафаретних лініях, так і просто 9. Головне, щоб можна було зрозуміти, що написано саме 9. У всіх решта випадках, при дійсності бюлетеня, голос піде списку партії без підтримки кандидата. Це не є добре (бо відкриті списки задумувались саме для надання можливості підтримки конкретного кандидата), але голос для партії не пропаде.

Посилання на Постанову.

Читайте на ГК:Юні футболісти з Виноградова беруть участь у міжнародному турнірі у Львові (ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ)
Читайте на ГК:У Виноградові підприємець через ремонт залишив без води цілий мікрорайон (ФОТО)
Читайте на ГК:Виноградівські рятувальники боролися з вогнем: шо горіло? (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...