1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Вісім людей на місце: списки кандидатів у депутати ради Довжанської ОТГ

13.10.2020 19:15 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо кандидатів у депутати ради Довжанської об’єднаної територіальної громади.

Журналістка ‘‘Голосу Карпат’’ зібрала інформацію щодо кандидатів у депутати ради Довжанської об’єднаної територіальної громади.

Довжанська сільська об’єднана територіальна громада була створена 22 грудня 2019 року. До ОТГ увійшли такі населені пункти: Довге, Приборжавське та Липецька Поляна. 3годом до громади приєднались і села Бронька та Суха.

 

На цих виборах Довжанську громаду розділили на 4 округи:

Округ 1 - Бронька і Суха, 2640 виборців;

Округ 2 - Довге, 5310 виборців;

Округ 3 - Липецька Поляна, 2103 виборців;

Округ 4 - Приборжавське, 2641 виборців.

 

На посаду голови Довжанської ОТГ зареєстровано трьох кандидатів:

Симканич Віктор Михайлович - самовисуванець, діючий голова Довжанської ОТГ.

Кузан Юрій Юрійович - Українська народна партія, діючий голова Броньківської сільської ради.

Маюрець Іван Федорович - ПП ‘‘Слуга народу’’, безробітний.

 

Водночас на 26 місць в раді громади претендують 223 кандидати в депутати від 9 політичних партій. Тобто, за кожне місце боротимуться 8 осіб.

 

ПП Всеукраїнське об'єднання ‘‘Батьківщина’’

1          Гобан Юрій Юрійович -  08.12.1991, с.Липецька Поляна

2          Батрин Василь Васильович  - 15.08.1987, с.Довге

3 Маланка Йосип Іванович - 31.01.1977, с.Приборжавське

4 Левкович Мирослава Дмитрівна - 14.08.1979, с.Бронька

5 Фірка Аліна Василівна - 17.02.1991,  с.Довге

6 Фекете Ольга Іванівна - 06.01.1984, м.Мукачево

7 Панич Степан Йосипович - 08.10.1959, с. Довге

8 Урста Іван Федорович - 16.06.1954, с.Приборжавське

9 Райда Іван Юрійович - 16.12.1961, с.Бронька (Суха)

10 Сивуля Валентина Василівна - 31.03.1990, с.Довге

11 Шуста Ганна Василівна - 30.09.1974, с.Бронька

12 Ільканич Наталія Михайлівна - 20.07.1976, с.Довге

13 Піскун Марія Федорівна - 23.12.1962, с.Приборжавське

14 Гобан Василь Іванович - 28.12.1965, с.Липецька Поляна

15 Геда Іван Іванович - 12.05.1987, с.Довге

16 Гиндрюк Олеся Василівна - 05.04.1994, с.Приборжавське

17 Ганчич Віра Іванівна - 30.06.1972, с.Довге

18 Фулей Іван Михайлович - 29.09.1967, с.Бронька

19 Гобан Василь Іванович - 04.08.1971, с.Липецька Поляна

20 Фуцур Надія Вікторівна - 02.11.1979, с.Довге

21 Бучмей Михайло Михайлович - 26.08.1993, с.Довге

22 Білак Марія Юріївна - 12.01.2000, с.Липецька Поляна

23 Шопа Марія Іванівна - 07.08.1964, с.Довге

24 Радь Іван Васильович - 27.07.1964, с.Бронька

25 Федоричка Анатолій Михайлович - 03.03.1971, с.Приборжавське

26 Ілик Марія Юріївна - 02.03.1986, с.Липецька Поляна

 

ПП ‘‘Європейська Солідарність’’

1          Романець Владислав Михайлович - 11.03.1979, с.Довге 

2 Химишинець Василь Юрійович - 29.06.1990, с. Довге

3 Німчук Василь Дмитрович - 21.03.1964, с. Довге

4 Кузан Тетяна Федорівна - 25.02.1963, с. Довге

5 Ісак Марія Павлівна - 10.09.1957, с.Приборжавське

6 Боднар Віталій Васильович - 16.03.1983, с. Довге

7 Лендел Іван Іванович - 31.03.1969, с. Довге

8 Чижмадій Ігор Іванович - 03.08.1979, с.Довге

9 Мотиль Віра Юріївна - 18.06.1980, с. Довге

10 Лендел Марія Михайлівна -  16.02.1972, с.Довге,

11 Шпортень Віталій Вікторович - 01.03.1990, с.Приборжавське

12 Мелень Євген Дмитрович - 26.03.1988, с.Довге

13 Гобан Ольга Дмитрівна - 10.11.1965, с.Липецька Поляна

14 Гобан Наталія Василівна - 18.09.1984, с.Липецька Поляна

15 Гудебняк Іван Васильович - 19.01.1963, с.Довге

16 Романець Владислава Владиславівна - 19.07.2002, с.Довге

17 Урста Василь Васильович - 02.02.1968, с.Приборжавське

18 Гобан Тетяна Іванівна - 11.01.1976, с.Липецька Поляна

19 Попик Світлана Василівна -  12.10.1980, с.Суха

20        Урста Сергій Васильович - 25.08.1981, с.Приборжавське

21 Головко Віктор Іванович - 30.04.1986, с.Приборжавське

22 Ребрей Оксана Василівна - 16.09.1977, с.Бронька

23 Перец Мирослава Степанівна - 20.06.1994, с.Липецька Поляна

24 Батрин Іван Дмитрович - 26.04.1957, с.Суха

25 Панько Василь Васильович - 26.05.1989, с. Довге



ПП ‘‘3а майбутнє’’

1          Вовканич Мар’яна Василівна - 01.01.1974, с.Довге

2 Бонь Іван Степанович - 16.02.1976, с.Липецька Поляна

3 Райда Любов Дмитрівна - 10.10.1977, с.Суха

4 Ісак Віктор Васильович - 10.12.1966, с.Приборжавське 

5 Марголін Борис Шайович - 22.11.1956, с.Довге

6 Захарків Василь Васильович - 26.09.1968, с.Довге

7 Попик Віра Василівна - 29.08.1973, с.Бронька

8 Клованич Володимир Іванович - 28.02.1969, с.Довге

9 Горзов Марія Михайлівна - 30.09.1957, с.Приборжавське

10 Химишинець Василь Васильович - 12.04.1992, с.Липецька Поляна

11 Турок Василь Васильович - 27.03.1978, с.Довге

12 Білей Юрій Юрійович - 31.03.1983, с.Суха

13 Химинець Світлана Василівна - 28.11.1990, с.Довге

14 Химишениць Юрій Юрієвич - 12.01.1994, с.Липецька Поляна

15 Чоповдя Марина Іванівна - 14.03.1973, с.Приборжавське

16 Кузан Іван Дмитрович - 25.10.1977, с.Суха

17 Гулачій Юлія Олександрівна - 31.03.1990, с.Довге

18 Густі Іван Михайлович - 03.07.1980, с.Приборжавське

19 Роман Юрій Юрійович - 25.03.1961, с.Довге

20 Наздравецька Ганна Михайлів - 20.05.1973, с.Приборжавське

21 Фонтош Володимир Миколайович - 22.11.1976, с.Довге 

22 Химишинець Тетяна Василівна - 12.06.1998, с.Липецька Поляна

23 Ловга Вікторія Романівна - 10.08.1992, с.Довге 

24 Кошан Іван Юрієвич - 05.07.1957, с.Бронька

25 Фількорн Руслана Петрівна - 03.03.1992, с.Довге

26 Гобан Марія Юріївна - 02.01.1978, с.Липецька Поляна




ПП ‘‘Команда Андрія Балоги’’

1          Петканич Наталія Михайлівна - 10.08.1980, с. Довге

2 Гобан Іван Іванович - 26.01.1959, с.Л.Поляна

3 Ісак Михайло Михайлович - 02.08.1988, с.Приборжавське

4 Пупена Віра Іванівна - 12.09.1975, с.Суха

5 Райда Юрій Іванович - 20.09.1967, с.Довге

6 Горбатенкова Ірина Дмитрівна - 01.01.1967, с.Довге

7 Бісьмак Любов Юріївна - 31.08.1970, с.Бронька

8 Гобан Ольга Семенівна - 07.08.1984, с.Л.Поляна

9 Милень Іван Іванович - 12.06.1969, с.Довге

10 Гобан Роман Іванович - 09.02.2001, с.Л.Поляна

11 Поринець Ганна Іванівна - 31.12.1957, с.Довге

12 Капітоненко Тетяна Михайлівна - 08.03.1988, с.Приборжавське

13 Батрин Михайло Ілліч - 12.11.1968, с.Довге

14 Кузан Маріанна Михайлівна - 26.08.1986, с.Довге

15 Білей Юрій Іванович - 18.09.1979, с.Суха

16 Сочка Тетяна Михайлівна - 29.07.1976, с.Приборжавське

17 Батрин Ельвіра Василівна - 12.01.1973, с.Суха

18 Цимбал Іван Іванович - 29.11.1971, с.Довге

19 Петровці Алла Дмитрівна - 22.07.1972, с.Приборжавське

20 Трикур Василь Васильович - 30.04.1995, с.Довге

21 Лучка Ольга Іванівна - 25.06.1988, с.Л.Поляна

22 Варга Ярослава Іванівна - 23.01.1982, с.Довге

23 Ісак Михайло Дмитрович - 30.10.1946, с.Приборжавське

24 Шандра Іван Іванович - 01.07.1991, с.Довге

25 Павлишинець Оксана Василівна - 23.08.1987, с.Л.Поляна

26 Бісьмак Максим Дмитрович - 17.07.1993, с.Бронька



ПП ‘‘ОП3Ж’’

1          Батрин Володимир Іванович - 22.04.1967, с.Довге

2 Гриневич  Михайло Юрійович - 28.03.1961, с.Довге

3 Бісьмак Марія Іванівна - 03.03.1987, с.Довге

4 Гринюк Богдан Михайлович - 18.10.1982, с.Приборжавське

5 Якуб Ельвіра Ярославівна - 13.06.1996, с.Довге

6 Пальок Сергій Олександрович - 29.01.1988, с.Довге

7 Будул Віра Іванівна - 19.12.1986, с.Суха

8 Федоричко Михайло Іванович - 01.08.1954, с.Приборжавське

9 Кремінь Іван Васильович - 04.05.1965, Іршавський район, Закарпатська область

10 Маланка Тетяна Іванівна - 23.01.1992, с.Довге

11 Бісмак Дмитро Іванович - 04.11.1968, с.Бронька

12 Гриневич Аліна Михайлівна - 03.10.1992, с.Довге

13 Батьо Тетяна Василівна - 05.12.1988, с.Довге

14 Лапко Маріанна Василівна - 19.12.1991, с.Приборжавське

15 Повх Семен Васильович - 19.12.1987, с.Приборжвське

16 Гобан Юрій Степанович - 14.07.2001, с.Липецька Поляна

17 Петрецький Іван Іванович - 28.04.1994, с.Липецька Поляна

18 Кремінь Уляна Михайлівна - 27.06.1999, с.Суха

19 Кошеля Ольга Іванівна - 08.02.1985, с.Липецька Поляна

20 Гобан Наталія Василівна - 09.08.1992, с.Липецька Поляна

21 Лева Марія Іванівна - 22.08.1983, с.Довге

22 Маюр Іван Васильович - 18.08.1963, с.Довге

23 Сас Діана Михайлівна - 11.02.1983, с.Довге

 

ПП ‘‘Рідне 3акарпаття’’

1          Попфалуші Сергій Іванович - 06.03.1969, с.Приборжавське

2 Ледней Василь Іванович - 21.01.1961, с.Довге

3 Трикур Марія Іванівна - 14.07.1986, с.Довге

4 Шандра Федір Юрійович - 05.03.1979, с.Довге

5 Райда Марія Юріївна - 16.08.1971, с.Суха

6 Петровцій Василь Васильович - 01.09.1982, с.Приборжавське

7 Кертис Василь Васильович - 11.11.1974, с.Довге

8 Ребрей Михайло Іванович - 23.12.1969, с.Бронька

9 Кюкало Інна Василівна - 07.11.1982, с.Довге

10 Капцош Мирослава Іванівна - 20.07.1982, с. Приборжавське

11 Батьо Михайло Іванович - 02.11.1971, с.Довге

12 Шимоня Юрій Дмитрович - 27.09.1962, с.Липецька Поляна

13 Головко Василь Михайлович - 26.11.1964, с.Липецька Поляна

14 Федоричко Світлана Іванівна - 27.06.1983, с.Приборжавське

15 Перец Маріанна Юріївна - 28.10.1976, с.Липецька Поляна

16 Ловга Михайло Михайлович - 27.07.1989, с.Довге

17 Молнар Олександр Михайлович - 05.02.1988, с. Приборжавське

18 Попик Михайло Васильович - 29.06.1968, с.Бронька

19 Химишинець Оксана Юріївна - 08.02.1975, с.Липецька Поляна

20 Сивуля Марія Степанівна - 28.11.1987, с.Довге

21 Шрам Віталій Іванович - 24.02.1977, с.Довге

22 Фущич Анатолій Іванович - 24.11.1981, с.Приборжавське

23 Будул Василь Васильович - 22.05.1984, с.Бронька

24 Ряска Олеся Василівна - 08.10.1992, с.Бронька

25 Якуб Мар’яна Василівна - 04.12.1990, с.Довге

26 Огієнко Віктор Ілліч - 28.10.1956, с.Липецька Поляна

 

ПП ‘‘Сила і Честь’’

1          Боднар Михайло Михайлович - 13.06.1969, с.Довге

2 Кукла Михайло Михайлович - 02.05.1965, с.Довге

3 Шпортень Віктор Іванович - 02.12.1988, с.Приборжавське

4 Гергель Марія Василівна - 26.09.1973, с.Довге

5 Квак Іван Іванович - 15.09.1989, с.Довге

6 Варга Оксана Михайлівна - 17.03.1989, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с.Ценява

7 Бабинець Михайло Михайлович - 21.01.1991, с.Довге

8 Терембець Мар’яна Михайлівна - 08.09.1989, с.Приборжавське

9 Химишинець Мар’яна Іванівна - 17.09.1979, с.Довге

10 Гобан Іван Іванович - 18.08.1954, с.Липецька Поляна

11 Дувалка Василь Васильович - 19.08.1970, с.Липецька Поляна

12 Петришинець Віра Юріївна - 01.01.1977, с.Бронька

13 Ниник Василь Юрійович - 20.05.1989, с.Довге

14 Квак Владислав Ярославович - 14.09.1995, с.Довге

15 Ловга Вікторія Василівна - 24.11.1970, с.Довге

16 Пархоменко Іван Іванович - 23.05.1984, с.Приборжавське

17 Сеневич Ярослав Іванович - 26.07.1998, с.Липецька Поляна

18 Копил Андрій Валерійович - 03.04.1994, с.Довге

19 Косик Мар’яна Федорівна - 01.09.1987, с.Довге

20 Петровцій Василь Юрійович - 26.11.1965, с.Бронька

21 Бісьмак Ярослав Васильович - 10.12.1985, с.Бронька

22 Бабинець Марія Іванівна - 14.08.1987, с.Приборжавське

23 Кулак Іван Михайлович - 26.05.1971, с.Приборжавське

24 Боднар Тетяна Василівна - 06.11.1980, с.Довге



ПП ‘‘Слуга народу’’

1          Мигович Наталія Іванівна - 11.09.1982, с.Липецька Поляна

2 Ловга Михайло Михайлович - 24.01.1985, с.Довге

3 Ісак Андрій Михайлович - 31.05.1991, с.Приборжавське

4 Білей Михайло Іванович - 12.01.1979, с.Довге

5 Лукіянчин Тетяна Василівна - 19.06.1983, с.Довге

6 Шандра Валерій Васильович - 18.09.1972, с.Великий Раковець

7 Довганич Едуард Михайлович - 11.04.1992, с.Довге

8 Будул Лідія Петрівна - 05.02.1988, с.Бронька

9 Величканич Віталія Василівна - 12.02.1989, с.Липецька Поляна

10 Турок Михайло Федорович - 07.12.1983, с.Довге

11 Саварин Валентина Іванівна - 04.08.1984, с.Довге

12 Шимоня Іван Юрійович - 19.09.1991, с.Липецька Поляна

13 Кополовец Василь Васильович - 19.09.1961, с.Довге

14 Гальо Мар’яна Михайлівна - 30.11.1989, с.Луково

15 Ісак Іван Іванович - 17.01.1993, с.Приборжавське

16 Волошин Ганна Іванівна - 30.11.1990, с.Довге

17 Турок Іван Іванович - 23.04.1973, с.Довге

18 Лучка Юрій Іванович - 02.05.1956, с.Липецька Поляна

19 Дурда Ярослав Михайлович - 14.10.1991, с.Приборжавське

20 Свистак Надія Дмитрівна - 23.07.1991, с.Суха

21 Дурда Антоніна Іванівна - 15.11.1963, с.Приборжавське

22 Горзов Михайло Іванович - 16.02.1964, с.Приборжавське

23 Фулей Іван Васильович - 18.01.1997, с.Бронька

24 Марянович Маріанна Іванівна - 25.07.1972, с.Довге

25 Цяпець Наталія Миколаївна   -  02.12.1981, с.Липецька Поляна

26 Шкелебей Михайло Іванович - 09.11.1948, с.Довге



Українська Народна Партія

1          Менчук Михайло Степанович - 19.10.1969, с.Приборжавське

2 Кузан Юрій Юрійович - 07.02.1977, с.Суха

3 Косик Тетяна Василівна - 14.01.1988, с.Приборжавське

4 Шпортень Віктор Іванович - 28.09.1968, с.Приборжавське

5 Шега Наталія Іванівна - 08.04.1975, Іршавський район, Закарпатська область

6 Ребрей Ярослав Дмитрович - 17.11.1965, с.Бронька

7 Роман Юрій Юрійович - 10.08.1973, с.Довге

8 Ісак Марина Іванівна - 05.10.1993, с.Приборжавське

9 Попик Василь Васильович - 28.10.1992, с.Довге

10 Кукла Людмила Йосипівна - 19.04.1987, с.Довге

11 Костраба Ростислав Васильович - 05.09.1994, с.Бронька

12 Білей Вікторія Іванівна - 03.12.1987, с.Суха

13 Кузан Михайло Юрійович - 05.10.1988, с.Суха

14 Менчук Наталія Іванівна - 14.11.1970, с.Приборжавське

15 Шпортень Іван Вікторович - 21.04.1996, с.Приборжавське

16 Кузан Оксана Іванівна - 26.07.1989, с.Суха

17 Дудла Владислав Іванович - 07.12.1979, с.Приборжавське

18 Шандра Василь Юрійович - 15.11.1975, с.Довге,

19 Олашиш Світлана Дмитрівна - 21.02.1980, с.Довге

20 Моржуль Тетяна Іванівна - 29.08.1992, с.Суха

21 Маланка Іван Іванович - 31.08.1974, Іршавський район, Закарпатська область .

Нагадаємо, що благодійні акції у період виборчого процесу: на Закарпатті кандидати облаштовують дитячі майданчики.

Читайте на ГК:Чемпіонат Іршавщини з футболу: відомі результати матчів 5-го туру
Читайте на ГК:‘‘3лодії вкрали...’’: 3акарпатці рішуче вимагають скасувати плату за доставку газу
Читайте на ГК:Європейський делікатес під ногами закарпатців: що приготувати з каштанів (РЕЦЕПТИ)




Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...