1. Новини Закарпаття
  2. >

Відсутність апаратів КТ – одна з проблем районних лікарень

13.10.2020 16:17 Влада ВАЖЛИВО

Відсутність необхідного медичного обладнання в лікувальних закладах – одна з актуальних проблем у Новобузькому районі на Миколаївщині.

Відсутність необхідного медичного обладнання в лікувальних закладах – одна з актуальних проблем у Новобузькому районі на Миколаївщині.

На це звернули увагу представниці Жіночого руху політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», які в рамках всеукраїнського туру відвідали цей район.

Під час візиту до Новобузької центральної районної лікарні очільниця Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Суслова наголосила: чинна влада не вирішує багато важливих питань.

«Звичайно, не може бути таких проблем, які б неможливо було вирішити. У першу чергу розчаровує ситуація в охороні здоров’я як в області, так і в Новобузькому районі. У опорній лікарні, яка приймає на лікування людей, хворих на коронавірус, немає томографа, інших необхідних речей та обладнання, за допомогою яких можна було б швидко поставити правильний діагноз, надати оперативну допомогу», − зауважила вона.

Ірина Суслова вважає за необхідне звернутися до міністра охорони здоров'я з простим запитанням: на боротьбу із коронавірусом виділено 64 млрд грн, то чому ж досі опорні лікарні в районах не обладнані всім необхідним? Адже кількість хворих із кожним днем зростає.Проблему можна вирішити купівлею хоча б одного рентген-апарата за кошти, які збирали місцеві жителі та волонтери, допомігши дофінансуванням у розмірі майже 2 млн грн.

Це не такі великі кошти, і держава може собі дозволити виділити їх із «коронавірусного» фонду.

Нагадаємо, що жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» відвідає 50 населених пунктів по всій країні за 12 днів.

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Читайте на ГК:На Закарпатті начальник комунальної установи спіймався на злочині зі збитками в пів мільйона грн

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...