1. Новини Закарпаття
  2. >

Очільник Закарпатської обласної прокуратури провів обхід камерних приміщень та провів бесіди з особами, які утримуються у Закарпатській УВП №9

09.10.2020 18:26 Влада

Керівник Закарпатської обласної прокуратури провів особистий прийом в’язнів.

Керівник Закарпатської обласної прокуратури провів особистий прийом в’язнів.

Сьогодні, 9 жовтня, керівник Закарпатської обласної прокуратури Дмитро Казак спільно з заступницею Оксаною Ломакіною-Невідомою та працівниками галузевого відділу Василем Юсипом та Романом Лемаком провели перевірку додержання законодавства при триманні ув’язнених і засуджених осіб у ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)». Про це повідомила Закарпатська обласна прокуратура.

Під час візиту здійснили обхід камерних приміщень, провели бесіди з особами, які там утримуються. Обстежили стан матеріально-побутового та медичного забезпечення, належність харчування та проведення соціально-виховної роботи, зокрема з неповнолітніми. Керівник Закарпатської обласної прокуратури провів особистий прийом в’язнів.

Питання, з якими вони звернулися, здебільшого стосувалися заміни невідбутої частини покарання більш м’яким у межах строків, встановлених Кримінальним кодексом. Також надійшли скарги на зволікання з судовим розглядом кримінальних проваджень у апеляційній інстанції. Під час діалогу було виокремлено одну з причин такої проблеми – відсутність складу колегії Закарпатського апеляційного суду. У зв’язку з цим необхідний тривалий час для визначення підсудності таких проваджень Верховним Судом.На всі запитання в’язні отримали вичерпні відповіді з роз’ясненням положень чинного законодавства.

Закарпатська обласна прокуратура й надалі здійснюватиме нагляд за дотриманням прав і свобод в’язнів у ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)» та систематично проводитиме такі перевірки й надалі.

Нагадаємо, що на Закарпатті відбулися тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Читайте на ГК:На Закарпатті начальник комунальної установи спіймався на злочині зі збитками в пів мільйона грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...