1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

За два тижні до виборів у Виноградові взялися вирішувати сміттєву кризу, яку самі ж і створили (ФОТО, ВІДЕО)

08.10.2020 12:17 0 Влада Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Сьогодні міські депутати надали дозвіл на ввезення твердих побутових відходів на міське сміттєзвалище з усіх населених пунктів району.

Безумовним це рішення стане для сіл, які ввійдуть до Виноградівської ОТГ. Для інших населених пунктів воно діятиме до 1 квітня 2021 року, при умові, що до нового року будуть розроблені дорожні карти щодо поводження твердих побутових відходів.

За вирішення проблеми, яку кілька років тому створили самі ж виноградівські обранці, заборонивши ввезення відходів з району на міське сміттєзвалище, проголосували 19 обранців, 1 утримався та ще четверо були проти.

Підставою для підняття рампи на міському смітнику, як мотивував міський голова Степан Бочкай, стало звернення сільських та селищних голів району про катастрофічний стан з відходами у селах.

Утім, неозброєним оком видно політичний підтекст цього рішення, яким теперішній мер, він же кандидат на голову Виноградівської ОТГ з рідною командою прагне поправити власний рейтинг за два тижні до місцевих виборів.

Варто зазначити також, щопідкінець сесії депутатка Еліса Сідей виступила із заявою до влади і правоохоронних органів, у зв’язку із застосуванням чорного піару, можливого підкупу і брудних технологій аж до спалення автомобіля активісту, під час виборчих перегонів. 

Нагадаємо, треба ліквідувати стихійні сміттєзвалиша у селах нової Виноградівської громади, - Іван Бушко

Читайте на ГК:Шість навчальних закладів Виноградівщини мають 80% вакцинованих працівників
Читайте на ГК:Житель Виноградова скоїв смертельну ДТП на Львівщині: загинула жінка (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Як поверталося в Королево Королевське Євангеліє
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...