1. Новини Закарпаття
  2. >

«Якість життя села залежить від розвитку аграрної галузі», – Петро Юрчишин

06.10.2020 12:25 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Життя села залежить від збалансованої аграрної політики держави.

Життя села залежить від збалансованої аграрної політики держави.

Про це заявив народний депутат України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Петро Юрчишин.

«Вибори 25 жовтня – це процес, що запускає формування нової системи влади на місцях, адже ми перебуваємо в процесі децентралізації, і громади отримують нові повноваження. Люди в селах Вінниччини вже думають, як вони будуть жити після виборів. Тут справа й у довірі до влади, до політичних партій, і у сприйнятті реформ. Для кожного мешканця села чи міста ключовим є питання соціально-економічного розвитку, доходів, робочих місць, інфраструктури та якості послуг. Це цілий комплекс питань, які має вирішувати місцева влада за умови збалансованої політики держави. Якщо в містах здебільшого проблеми комунального господарства, розвитку бізнесу, транспорту, то в селах все залежить від аграрного сектору. Функціонує аграрна галузь – значить, є робочі місця і заробіток, є гроші в місцевих бюджетах на ремонт сільських доріг, утримання шкіл і ФАПів», – зазначив очільник.

Політик переконаний, що тільки зважена державна політика на всіх рівнях приведе до справжнього розквіту сільських громад в Україні. Він зауважив, що тривалий час інтереси сільського населення не враховувались належним чином, фактично ігнорувались, як, наприклад, відбувається із закриттям шкіл, медичних закладів.

«Коли ми говоримо про розвиток села, то потрібно дослухатись до людей, а не впроваджувати реформи на догоду МВФ. Добробут громади неможливий без розвитку місцевої економіки. У співпраці з місцевою владою, локальним бізнесом люди повинні будувати своє майбутнє тут, в Україні, а не за кордоном. Сільські громади мають розуміти свій план розвитку. І такий план впроваджує політична сила «ЗА МАЙБУТНЄ», яка виступає за справжню децентралізацію, підтримку національного виробника, розвиток фермерства та перегляд недолугих реформ, що знищують село», – підкреслив Петро Юрчишин та додав, що на теренах Вінниччини ідеї політсили активно підтримують аграрії та мешканці сільських громад.

Нагадаємо, місто на Закарпатті через негоду перетворилось на "Венецію" (ФОТО)

Читайте на ГК:Услід за Президентом отримав щеплення міністр охорони здоров’я України
Читайте на ГК:Курси валют на 3 березня: гривня йде вгору
Читайте на ГК:Верховна Рада має намір узаконити право дітей на найближчий дитсадок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...