1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Слуги Народу вручають посвідчення кандидатам у депутати Берегівської ОТГ

02.10.2020 15:50 Влада Ексклюзив Голос Карпат

У Берегівському офісі партії лідер осередку цієї політичної сили, кандидат у депутати обласної ради Іван Маргітич вручив посвідчення кандидатів у депутати Берегівської об’єднаної територіальної громади 30 особам, які виявили бажання балотуватися до місцевого органу самоврядування.

Серед висуванців – учителі, медпрацівники, підприємці, прості робітники й керівники виробничих підрозділів, представники різних галузей. Рівномірно представлені старші й молодь, чоловіки й жінки.

“Іду в депутати, щоб привнести свіжий струмінь насамперед в молодіжну політику місцевої влади,- каже Голосу Карпат молодий менеджер Адріана Гецко.- На жаль, сьогодні у юні недостатньо можливостей розкрити свій потенціал. Над вирішенням даного питання і працюватиму в першу чергу.”

Загалом до Берегівської міської ОТГ балотується 260 кандидатів від 9 політични сил. Так, найбільше претендентів – 34, висунули 4 політичні сили. Це – Демократична партія угорців України, Європейська солідарність, Команда Андрія Балоги та “Рідне Закарпаття”. По 30 запропонували КМКС та Слуги Народу. 22 кандидата має “Батьківщина”. І по 21 – “За майбутнє” та “Опозиційний блок – За життя”.

Нагадаємо, за крісло голови Берегівської ОТГ боротимуться семеро. Двоє з них – представники політичних сил, решта – самовисуванці. Слуги Народу свого претендента не пропонували.

Нагадаємо, зіпсовані борди та замовні статті. Як у Виноградові «Рідне Закарпаття» воює з Іваном Бушком (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Читайте на ГК:У "Вилоку" та "Лужанці" громадяни Угорщини намагались підкупити закарпатських прикордонників (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...