1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Результати відкрито: рейтинги кандидатів до Виноградівської ОТГ / ОПИТУВАННЯ

27.09.2020 08:44 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Опитування "Голосу Карпат" показало стартові позиції серед основних учасників виборчих перегонів.

Інформаційна агенція "Голос Карпат" вирішила оприлюднити результати власного опитування громадської думки, проведеного на території майбутньої Виноградівської ОТГ.

Рішення опублікувати результати зумовлене змінами, які відбулися під час реєстрації основних кандидатів на посаду голови ОТГ. В опитуванні вивчалася підтримка Івана Бушка у разі висунення його партією "Слуга народу" та Степана Бочкая як кандидата від партії "Рідне Закарпаття". Натомість і Бушко, і Бочкай вирішили йти на вибори способом самовисування.

На запитання "За кого з кандидатів на посаду голови Виноградівської ОТГ Ви проголосували б на виборах, якби вони відбулися наступної неділі?" відповіді були такими:

44% - за Івана Бушка (СН)

29% - за Степана Бочкая (РЗ)

Впевнена рейтингова перевага Івана Бушка над іншим кандидатом пояснюється значно більшою впізнаваністю в селах. Жителі сіл ще пам'ятають Бушка-депутата обласної і Верховної рад. Про діючого мера Бочкая їм відомо менше.

Цікавими є і стартові позиції політичних партій на Виноградівщині. На запитання "За яку партію у Виноградівську об’єднану територіальну громаду (ОТГ), Ви б віддали свій голос, якби вибори відбулися цієї неділі?" отримані такі результати:

30,8% - Слуга народу (Нечаєв, Кус, Гал)

20,3% - Рідне Закарпаття (Роман М., Вейконь Н., Вайда Й.)

10,3% - За майбутнє (Кіш В., Лакатош І., Роспопа Я.)

7,9% - Команда А. Балоги (Сігеті М., Молнар М., Жодані Й.)

7,6% - Батьківщина (Русанюк М., Савинець М.,Гепенко А.)

5,3% - КМКС (Кудрон З., Баник І., Резеш Й.)

Опитування проведене 9-12 вересня 2020 р. на території Виноградова та сіл Боржавське, Букове, Велика і Мала Копаня, Великі Ком'яти, Дротинці, Олешник, Онок, Підвиноградів, Тросник, Фанчиково та Широке. В опитуванні методом анкетування віч-на-віч взяли участь 634 респонденти пропорційно до кількості виборців у зазначених населених пунктах та середньостатистичних статево-вікових характеристик. Оцінка статистичної похибки визначена як 2,4%.

Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові жінка випала з вікна лікарні: у поліції розповіли подробиці трагедії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...