1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зеленський бажав закарпатцям бути завжди щасливими, усміхненими, заможними й успішними (ФОТО)

25.09.2020 15:45 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Такими словами завершив сьогодні свій виступ на Берегівщині посеред мальовничих виноградників Президент України.

Він інформував присутніх, що неодноразово бував на Закарпатті в різні пори року, не пощастило лише споглядати цвітіння неповторних сакур. І завжди переконувався, що це – “чудовий край з чудовими людьми”.

Говорячи про Стратегію розвитку регіону на перспективу, Володимир Зеленський виділив її пріоритети. Це, насамперед, розвиток туристичної інфраструктури, розбудова автомобільної промисловості, креативної та іноваційної економіки, ефективне використання значних запасів мінеральних ресурсів, виробництва органічної продукції, агропромислового комплексу, і в першу чергу, виноградарства та виноробства. З метою прискорення останної галузі, Президент сьогодні підписав Указ, а Верховна Рада схвалила його, про офіційне святкування Дня виоградаря і винороба. Нині ж уряд та профільне міністерство працюють над розробкою комплексних заходів у цій сфері.

“Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно, кримське вино за якістю і популярністю нічим не поступалось іспанському, італійському, французькому, португальському,”- закликав Президент.

Слова Глави держави були зустрінуті бурхливими оплесками.

Володимир Зеленський акцентував увагу аудиторії й на те, що для кожного регіону країни були створені спеціальні дорожні карти розвитку, реалізація яких має послужити могутнім імпульсом для їх просування, а загалом і всєї України вперед. Триває, а в майбутньому продовжуватиметь велике будівництво. Попри зведення нових шкіл, лікарень, автошляхів тощо, значна увага звертатиметься на реконструкцію об’єктів культурної спадщини, замків, музеїв і т.ін.

Глава держави підкреслив також важливість участі громадян у цьогорічних виборах до місцевих органів влади, аби потім наступні п’ять років не жалкували про те, що висунули недостойних людей.

На завершення Зеленський бажав процвітання мальовничому і чудовому Закарпаттю, а всім його мешканцям бути завжди щасливими, усміхненими, заможними й успішними.

Більш детально на пріоритетах Стратегії розвитку краю на перспективу зупинився голова ОДА Олексій Петров. Він також акцентував на важливості розвитку туристичної галузі – однієї з найперпективніших в регіоні, розбудові інфраструктури, автошляхів, пунктів перетину кордону, вивезення й переробки сміття, інших аспектах. Своє бачення посадовець ілюстрував конкретними прикладами з конкретними цифрами, діаграмими з екрану тощо.

Детальні виступи Володимира Зеленського та Олексія Петрова можна переглянути з прямої відеотрансляції цієї події Офісом Президента, яку можна знайти і на сайті Голосу Карпат.

Присутнім представили також обласну команду кандидатів у депутати, на міського голову Ужгорода, яким Зеленський теж бажав успіхів. Від їх імені до аудиторії звертались Віктор Щадей, Інгрід Туніс, інші.

На зустрічі з Президентом на Берегівщині були присутні делегації кандидатів у депутати органів місцевого самоврядування всіх рівнів з цілої області. По завершенні зібрання вони мали змогу в невимушеній атмосфері обмінятися думками, поділитись планами на майбутнє.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський:аеропорт «Ужгород» невдовзі запрацює повноцінно (ВІДЕО).

Читайте на ГК:25 студентів із Закарпаття отримали дослідницьку стипендію професійної колегії ім. Ілони Зріні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Десятки гранат, РПГ та вибухівка - на Берегівщині виявили масштабний арсенал зброї (ФОТО)
Читайте на ГК:"Друге життя": на Закарпатті "реанімували" сторічний раритет. Відомо, який саме (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...