1. Новини Закарпаття
  2. >

Клан Балог розпочав медіа-травлю Слуг Народу

11.09.2020 19:48 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Інформаційний ресурс “Мукачево.нет”, що, як відомо, належить родині закарпатських політиків-олігархів Балог, розпочав медійний наступ на пропрезидентську політичну силу.

Стартували, як кажуть, з “правої руки до лівого вуха”. Спочатку поставили під сумнів наукові досягнення доктора технічних наук Олександра Зеленського, батька глави держави, якого колектив інституту, де він викладає, висунув, серед інших претендентів, на отримання довічної стипендії. Таке рішення прийняла вчена рада вишу. Подібне було і за президентства Порошенка. Але в обох випадках Олександр Зеленський відмовився від прерогатив.

“Мені нічого не треба, я самодостатня людина, на потреби вистачає зарплатні і пенсії,”- заявив науковець.

Незважаючи на це, “Мукачево.нет” не оминуло нагоди “вколоти”.

Слідуючий крок інформагентства – публікація повідомлення про участь сина кандидата в мери Кривого Рогу від СН (яке відношення це має до Закарпаття?) у дорожньо-траспортній пригоді.

Не знайшовши реальних прикладів для обливання брудом закарпатських Слуг Народу – серйозних противників на місцевих виборах для ставлеників Балог, один з їх сателітів, колишній член фракції Єдиного Центру в Берегівській міській раді Валерій Боровський, нині голова одного з ОСББ Берегова, мабуть, прагнучи заробити “бали” у родини й певним чином компенсувати свій провал в агітаційній роботі на минулорічних президентських й особливо парламентських виборах, опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі замітку, що одного ранку він ніби-то знайшов біля дверей свого під’їзду в багатоповерхівці по вул.Шевченка кипу газет СН.

“Невже, не можна було через домофон попроситися увійти в під’їзд і занести газету в кожну квартиру?” – ставить риторичне запитання Валерій Боровський.

По-перше, активісти Слуг Народу, що проживають в цій самій багатоповерхівці, знають код домофону і занесли газети в під’їзд, одну, щоб звернули на неї увагу, розмістили на дошці оголошень ОСББ, а решту поклали на спеціальну поличку, куди листоноша розміщає поштові надходження, адже спеціальні скриньки для цього відсутні ( у наявності лише в одного мешканця.) Про свої дії активісти зробили відповідні фотознімки, записали процес на відео, де чітко можна побачити: газети були розкладені на поличці в під’їзді.

По-друге. Невже пан Боровський гадає: активісти СН такі недалекоглядні, знаючи нахили колишнього єцівця, а тепер “цілеспрямованого розповсюджувача агіток” (див. сторінку Боровського Валерія у Фейсбуці.) команди Андрія Балоги, що кидатимуть газети до дверей під’їзду? Видання, в якому містяться державницькі позиції?

Ось над цим вартує замислитись пану Боровському, коли зважується на подібні дії.

Нагадаємо, що вирішення ряду наболілих проблем поставили собі в пріоритет кандидати в депутати від Берегівщини в органи місцевого самоврядування різних рівнів від Слуг Народу

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Перечинщині та Ужгороді 18 вересня
Читайте на ГК:Відомо, у яких трьох областях не перевищений рівень захворюваності на COVID-19
Читайте на ГК:У найближчу годину Закарпаття накриють грози
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...