1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Над чим планують працювати кандидати в депутати від Берегівщини в місцеві органи самоврядування під прапором партії Слуга Народу

11.09.2020 19:05 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Вирішення ряду наболілих проблем поставили собі в пріоритет кандидати в депутати від Берегівщини в органи місцевого самоврядування різних рівнів від Слуг Народу.

Вирішення ряду наболілих проблем поставили собі в пріоритет кандидати в депутати від Берегівщини в органи місцевого самоврядування різних рівнів від Слуг Народу.

Більше десяти років наболілою проблемою в регіоні залишається будівництво об’їзної дороги навколо Берегова і зокрема регулювання руху габаритного вантажого транспорту, що заїджає в місто та район, руйнує вулиці і дороги, приміром вул.Мачолівську, Затишнянську, Болудянську та інші, дороги на Боржаву, Гечу, Берегуйфолу, Галабор, Рафайново, Н.Ремети, Квасово тощо. Слід добитися від місцевої влади встановлення при в’їздах у Берегово вагового обладнання та відеоспостереження, щоб фіксувати порушення допустих норм і накладати шрафні санкції на зловмисників. Це дозволить зберегти шляхові покриття й одночасно забезпечити поповнення міського бюджету, а накопичені таким чином кошти направити на ремонт вулиць і доріг, тим більше, що на території району працює бітумний завод, проте його продукцію відправляють в інші райони, а Берегівському чомусь не дістається.

“Щойно повернувся з верховинських сіл,- розповів про свої враження від поїздки Голосу Карпат голова села Берегуйфолу Лайош Шютев. – Дороги тут такі, що в салоні авто не відчуваєш жодної вибоїни. А перетинаєш межі Берегівського району – яма на ямі.”

Ще одне проблемне питання – завершення спорудження в с.Яноші сміттєпереробного заводу. Слід залучити громадські організації, зокрема угорські, до участі в оголошених тендерах та конкурсах, щоб віднайти додаткові кошти для завершення будівництва. Міське сміттєзвалище вже вичерпує свої ресурси, потрібно своєчасно подбати про заміну.

“Проблемною залишається також оплата вивезення сміття, - каже Голосу Карпат керівник ТзОВ “Берег Вертікал”, яка займається транспортуванням побутових відходів, кандидат в депутати міської ОТГ Микола Якимець.- Бо більше половини мешканців Берегова своєчасно не оплачують цю послугу”.

Наболіле роками питання – канал Верке. Його масштабне очищення, зрозуміло, вирішується на вищому рівні, але нині діючі депутати та ті, хто планує балотуватися і на слідуючу каденцію, можуть організувати толоку й привести в порядок береги каналу, прилеглу до нього територію, прибрати сухі дерева та ті, які попадали, тощо.

Батьки та молодь міста роками нарікають на те, що в місті немає куди вийти з малими дітьми, бракує ігрових та спортивних майданчиків і т.ін. Не потрібно значних коштів, аби встановити, скажімо, у мікрорайонах міста турнікети, інший спортивний інвентар.

Колись у Берегові були популярними футбольні першості серед вуличних команд. Вартує відновити ці змагання за умови дотримання всіх карантинних вимог. Потребує вдосконалення й інфрасруктура сільських стадіонів, їх впорядкування.

Не вимагає значних коштів і встановлення зручного містка-переходу до української автокефальної церкви поблизу автобусної станції.

Вирішення названих проблем і поставили собі в пріоритет кандидати в депутати від Берегівщини в органи місцевого самоврядування різних рівнів від Слуг Народу. Більшість з перерахованого планують здійснити ще до 25 жовтня.

“Розуміємо, що у цей складний час провладній політичній силі зараз не просто здобувати собі авторитет у виборців,- ділиться з Голосом Карпат кандидат у депутати Берегівської міської територіальної громади Юрій Кноблох.- Тому б хотіли конкретними справами допомогти партії Президента здобути монобільшість і в органах місцевого самоврядування з тим, щоб мати реальну змогу втілювати в життя проекти Глави держави.”

Такої ж думки й лідер осередку СН на Берегівщині Іван Маргітич, його соратники Іштван Петрушка, Олексій Іванчо, Володимир Маргітич, Микола Якимець, Ірина Шелемон, Івета Божар, Олександр Куценко, Микола Станкович та інші. Всі вони готові докласти максимум зусиль до того, щоб мешканці Берегівщини зажили в достатку, мали достойну роботу й гідну зарплатню, аби їх діти займались в сучасних дитсадках та навчальних закладах, а в родинах панувала злагода і затишок.

Нагадаємо, що представлено виноградівську команду «Слуга Народу» на місцевих виборах (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті арештували чергових контрабандистів: відомі подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:25 студентів із Закарпаття отримали дослідницьку стипендію професійної колегії ім. Ілони Зріні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Десятки гранат, РПГ та вибухівка - на Берегівщині виявили масштабний арсенал зброї (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...