1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відбулася сесія Ужгородської міської ради: що прийнято (СПИСОК ПРОГРАМ)

10.09.2020 12:19 Влада ВАЖЛИВО

Сьогодні в Ужгороді – сесія Ужгородської міської ради.

Сьогодні в Ужгороді – сесія Ужгородської міської ради.

Серед основних, прийнятих депутатами Програм на сесії: 

Затвердили сьогодні Програму відзначення в Ужгороді державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2021-2023 роки. Метою Програми є створення організаційних, фінансових і матеріально-технічних умов для відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій.

Фінансування на 3 роки передбачили у розмірі 5 млн 520 тис. грн.

Затвердили й Програму підтримки обдарованої молоді м. Ужгорода на 2021-2023 роки.

Документ передбачає фінансову підтримку обдарованої молоді:

- через виплату одноразових премій Ужгородської міської ради призерам ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та вчителям, що їх підготували

- через надання Гранту Міського голови обдарованим учням та педагогічним працівникам для участі у заходах з міжнародної співпраці у вигляді освітньої поїздки до однієї з країн ЄС

- придбання цінних подарунків для нагородження переможців фінальних етапів конкурсів та спортивних змагань вартістю не більше 3 000,00 грн., що призначені для особистісного розвитку та подальшого навчання

- організацію культурно-освітніх поїздок для обдарованої творчої учнівської молоді до країн Євросоюзу

- відзначення випускників закладів загальної середньої освіти Ужгорода, які у поточному навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни отримали:

200 балів (з одного предмета) – грошовою винагородою у розмірі 5 тис. грн.

400 балів (з двох предметів) – грошовою винагородою у розмірі 10 тис. грн.

600 балів (з трьох предметів) – грошовою винагородою у розмірі 20 тис грн.

Також прийнято Програму підтримки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Закарпатській області на 2020 рік.

Основною метою її є запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізація їх наслідків та захист населення і територій; проведення робіт та вжиття заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізація їх наслідків та захист населення і територій від них; невідкладне реагування на надзвичайні ситуації, гасіння пожеж, проведення пошукових, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єктах і територіях; захист навколишнього природного середовища та локалізація зон впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф; вирішення проблемних питань матеріально-технічного забезпечення.

Фінансування передбачили у розмірі 800 тисяч гривень.

Міську Програму сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидію домашньому насильству і торгівлі людьми на 2021-2022 роки також підтримали на сесії Ужгородської міської ради.

Основними завданнями Програми є реалізація державної сімейної, демографічної та гендерної політики; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; запобігання та протидія домашньому насильству; поінформованість населення міста щодо торгівлі людьми; ґендерна політика; співпраця з неурядовими організаціями.

Зокрема, серед напрямів діяльності – відшкодування видатків на перебування дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у комунальному некомерційному підприємстві «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня», проведення заходів з метою популяризації напрямів діяльності Програми; розвиток сімейної, гендерної політики, запобігання та протидія домашньому насильству та торгівлі людьми.

Фінансування – 1 млн 645 тис. грн.

Депутати на сьогоднішній сесії дали згоду на передачу з бюджету міста Ужгорода коштів іншої субвенції бюджету Ужгородського району Закарпатської області для реалізації «Програми поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі на 2020-2025 роки» в сумі 700 000 грн.

Міському голові доручили укласти з головою Ужгородської районної ради та головою Ужгородської районної державної адміністрації додаткову угоду до договору про збільшення надання міжбюджетних трансфертів з міського бюджету до районного бюджету.

Затвердили й Програму підтримки діяльності інститутів громадянського суспільства Ужгорода соціального спрямування на 2021 рік.

Основні напрями діяльності та заходи в рамках Програми:

- проведення заходів щодо соціального захисту ветеранів, осіб з інвалідністю, дітей та малозабезпечених громадян похилого віку, осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах;

- придбання канцтоварів та сприяння зміцненню матеріально-технічної бази організацій;

- проведення оплати за оренду приміщень та комунальні послуги підприємствам, що надають їх;

- організація та проведення «круглих столів» і навчально-інформаційних семінарів з питань соціального захисту, участь у святкових заходах та фестивалях;

- організація культурного дозвілля та екскурсій;

- проведення ремонту та облаштування офісів;

- моніторинг доступності тих чи інших об’єктів;

- розвиток благодійної та волонтерської діяльності;

- надання методичної, консультативної та іншої допомоги інститутам громадського суспільства та органам влади щодо використання інструментів участі громадськості у формуванні та реалізації політики (консультації з громадськістю, громадські ради тощо);

- здійснення громадського контролю та експертної діяльності щодо соціального захисту інвалідів;

- надання соціальних послуг тощо.

Ресурсне забезпечення програми – 600 тис грн.

Також на сесії затвердили сьогодні на сесії міськради і Програму фінансування видатків на житлово-комунальні послуги Почесним громадянам Ужгорода на 2021 рік. У місті зараз проживає 20 громадян, які удостоєні звання «Почесний громадянин м. Ужгород» і на виконання Програми передбачено 250 тис. грн.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Нагадаємо, в Перечині депутати засідають під відкритим небом (ПРЯМИЙ ЕФІР)

Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Читайте на ГК:Сесія міськради Ужгорода: жителі міста прийшли виступити проти забудови прибудинкових територій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...