1. Новини Закарпаття
  2. >

До відома закарпатців : страхування здоров'я вчителів вимагає партія "За майбутнє"

01.09.2020 14:08 Влада

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади створити механізм страхування життя та здоров’я освітян на випадок захворювання COVID-19.

 Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади створити механізм страхування життя та здоров’я освітян на випадок захворювання COVID-19.

А ще розпочати процес підвищення їхніх зарплат, як повідомило karpatnews.in.ua

Про це повідомила народний депутат України з групи «ЗА МАЙБУТНЄ», перший заступник голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики  Ірина Констанкевич.
За її словами, відповідні законопроекти вже зареєстровані у Верховній Раді України.

«Через коронавірус новий навчальний рік може стати одним із найважчих в історії країни, - заявила  вона. - Основний тягар та головні ризики відчують на собі вчителі. Держава практично самоусунулась від забезпечення шкіл засобами санітарного захисту. На жаль, учителі піддаються серйозній загрозі захворіти на COVID-19. Нагадаю, що більшість із них – це люди середнього та старшого віку. Тому ми вимагаємо дієвого захисту для педагогів. Законопроєкт 3036а пропонує забезпечити страхування життя та здоров’я вчителів у разі захворювання на коронавірус», –Ірина Констанкевич.


Також партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наполягає, щоб за свою працю педагоги отримували достойну зарплату.

«Їхня робота залишається однією з низькооплачуваних – середня зарплата складає 9,3 тис. грн. Для порівняння: працівники фінансової сфери отримують близько 20 тис. грн, державного управління – 17,6 тис. грн, промисловості – понад 13 тис. грн. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови № 3052а, в якій звернулася до Уряду з вимогою встановити графік зростання мінімуму посадових окладів педагогів. Ми прагнемо, щоб на початку 2023 року найменший посадовий оклад учителя складав 4 розміри прожиткового мінімуму», –  заявила Ірина Констанкевич.
Вона підкреслила, що від ставлення влади до вчителів залежить благополуччя держави та її майбутнє. 

«Лише та держава має перспективу, яка забезпечує педагогам достойний рівень життя і дає можливість реалізувати свої здібності. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» закликає всіх колег підтримати законопроєкт  3036а та постанову 3052а й продемонструвати, що ми всі поважаємо працю вчителя», – наголосила народна обраниця.

Нагадаємо, що Василь Іванчо: Думаю, що партія За Майбутнє здивує своїм результатом на виборах в Мукачеві та районі.

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Читайте на ГК:На Закарпатті начальник комунальної установи спіймався на злочині зі збитками в пів мільйона грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...