1. Новини Закарпаття
  2. >

ЦВК: виборча кампанія почнеться 5 вересня

30.08.2020 23:29 Влада ВАЖЛИВО

Рішення ухвалено на виконання вимог Виборчого кодексу України.

Рішення ухвалено на виконання вимог Виборчого кодексу України.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі ЦВК.

«30 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія оголосила з 5 вересня початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року», - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що рішення ухвалено на виконання вимог Виборчого кодексу України.

При цьому взято до уваги постанову Верховної Ради від 15 липня «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», постанови ЦВК від 8 серпня № 160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року», № 161 «Про неможливість проведення перших виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року» та від 14 серпня № 176 «Про призначення перших виборів депутатів районних рад на 25 жовтня 2020 року».

Окрім того, Центрвиборчком вніс зміни до своєї постанови від 8 серпня «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року».

Місцеві вибори 2020: що відомо

15 липня Верховна Рада прийняла постанову про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня (№3809).

Вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначили у зв'язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст.

Раду національної безпеки і оборони і силові відомства попросили надати інформацію про можливі загрози під час місцевих виборів на Донбасі.

Читайте на ГК:У МОЗ допускають введення надзвичайного стану в Україні через пандемію
Читайте на ГК:"Суддівський міжсобойчик": чому КСУ скасував обмеження на зарплати чиновникам і в чому тут подарунок для "Зе", - Страна
Читайте на ГК:Фокін : потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, і розв'язати питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу