1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Слуга народу» представила Івана Бушка кандидатом на голову Виноградівської ОТГ (ВІДЕО)

29.08.2020 14:16 Влада ПРОМО

Досвідчений український політик з Виноградова Іван Бушко претендує бути очільником Виноградівської ОТГ.

Досвідчений український політик з Виноградова Іван Бушко претендує бути очільником Виноградівської ОТГ.

Команду представляли троє народних депутатів від партії «Слуга народу»: Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба та Анатолій Костюх.

За словами Михайла Лаби провладну політсилу і виноградівську команду від їхньої партії об'єднують спільні бачення, готовність до співпраці та бажання розвивати Виноградівщину, як один з куточків єдиної країни.

«Бачимо, тут є потужні кандидати, потужна команда, яка вболіває за розвиток Виноградівщини. А наша тема така: сформувати потужну команду, яка буде працювати з депутатами Верховоної Ради, з Урядом, з програмами Уряду і програмою Президента», - резюмував народний депутат.

Претендентом на голову Виноградівської ОТГ та кандидатом в депутати до Закарпатської обласної ради став вже досвідчений український політик Іван Бушко. Депутат Закарпатської облради IV, V та VI скликань, перший заступник голови Закарпатської ОДА, народний депутат Верховної Ради VII скликання, сьогодні проживає у Виноградові, де займається бізнесом та меценатством.

«Партія досить молода. Вона зараз імпонує тим, що іде з новими ідеями до людей, презентує їх, робить їх. Ми зараз бачимо за останній час дуже важливий фактор - це будівництво доріг, яке відбувається не тільки на території Закарпатської області, а і по всій Україні. І таких проектів є багато», - пояснив своє рішення Іван Бушко.

Із озвучених, під час презентації, меседжів Івана Бушка випливає, що долати застійливі явища у Виноградові й районі, потрібно спільним продовженням справ, розпочатих ще 10 років тому. Пріоритетом кандидат на голову Виноградівської ОТГ назвав віз сміття, яким захаращені навколишні села.

Окрім Івана Бушка, про своє бачення у розвитку краю на презентації також розповіли претенденти на мандат депутата обласної ради від Виноградівщини Наталія Костелеба-Веремчук, Володимир Драгун і Валентина Гримут, а від Берегівщини – Іван Маргітич і Роланд Цебер.

Нагадаємо, презентація виноградівської команди "Слуги народу" відбуласс 27 серпня, на межі Виноградівського і Берегівського районів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...