1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Привітай Виноградів з Днем народження!". Містян запрошують на святкову акцію (ВІДЕО)

27.08.2020 18:43 Влада

Подарувати місту вірш, пісню чи інший музичний номер всі бажаючі можуть завтра, 28 серпня, з 14 до 16 години біля фонтану "Сільвіка".

Подарувати місту вірш, пісню чи інший музичний номер всі бажаючі можуть завтра, 28 серпня, з 14 до 16 години біля фонтану

У зв'язку з карантинними обмеженнями цьогорічні святкування з нагоди Дня міста Виноградів дещо змінюють формат. Зокрема, не відбудеться вже традиційний Міжнародний фестиваль сучасної пісні й танцю "Кришталеві грона", під час якого сотні голосів вітали Виноградів з днем народження.

Креативно до цих змін підійшли у виноградівському осередку "Слуга народу - Виноградів". Виноградівців та гостей міста запросили прийняти участь у святковій, комбінованій вуличній та онлайн акції до Дня міста.

Все, що треба учасникам, це прийти 28 серпня з 14 до 16 години до міського фонтану "Сільвіка" з підготовленим привітанням у вигляді пісні, вірша або іншого музичного номеру. Побачити ці привітання і проголосувати за найкращі з них виноградівці зможуть на офіційній сторінці "Слуга народу – Виноградів" у Фейсбук. Вручення призів відбудеться у неділю.

"Запрошуємо всіх охочих містян долучитися до акції "Привітай Виноградів з Днем народження!"

Приходьте 28 серпня до міського фонтану з 14 по 16 години, і привітайте своє місто віршем, піснею або іншим музичним номером.
З метою дотримання карантинних вимог, ми не організовуємо масовий захід, натомість, проголосувати за краще привітання Ви зможете на нашій офіційній сторінці в "Facebook".

Ті, хто за своє привітання отримає найбільшу кількість "вподобайок" від глядачів - отримають цінні призи.

Приєднуйтесь до нашої акції - привітате рідне місто з Днем народження!", - запрошують організатори.

Нагадаємо, сьогодні у Виноградові в рамках святкувань Дня міста пройшла виставка винограду.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...