1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Василь Іванчо: Думаю, що партія За Майбутнє здивує своїм результатом на виборах в Мукачеві та районі

26.08.2020 16:34 Влада ПРОМО

Керівник Мукачівського міськрайонного осередку партії За Майбутнє Василь Іванчо розповів про особливості нинішніх виборчих перегонів та сподівається на хороший результат своєї партії в регіоні.

Керівник Мукачівського міськрайонного осередку партії За Майбутнє Василь Іванчо розповів про особливості нинішніх виборчих перегонів та сподівається на хороший результат своєї партії в регіоні.

-          Василю Васильовичу, ви давно не брали участі у політичних проектах на Закарпатті і ось зараз вирішили йти на вибори, очоливши Мукачівський міськрайонний осередок партії За Майбутнє! Чому саме з цією політичною силою?

-          Я прийняв для себе рішення взяти участь у виборчому процесі у якості кандидата в депутати обласної ради після того, як у нашій країні почався процес децентралізації. Я був депутатом обласної ради у минулому і хочу вам сказати, що сьогоднішні депутати обласних рад майже нічого не вирішують. Тобто, ради є, але вони фактично втратили вплив на процеси, які відбуваються в регіоні.

Після тих децентралізаційних процесів, які розпочались в державі, є сподівання, що щось зміниться і саме ради стануть більш впливовими.

Крім того, можу сказати, що ті головні політичні принципи, які задекларовані нашою політичною силою, мені найбільше імпонують. Також не останнє місце займають ті люди, з якими ти ідеш поруч. Зокрема, абсолютна довіра та повага до керівника обласного осередку партії За Майбутнє в Закарпатській області Олександра Ледиди.

-          Яке ваше місце у політичній силі? Чим займаєтесь?

-          Конкретно я займаюсь розбудовою партійного осередку в 69 виборчому окрузі, з центром у місті Мукачево. Хоча, звичайно ж, разом з іншими співпартійцями беру участь і в питаннях розбудови партії у всьому регіоні.

-          Ваша партія зовсім молода. Де ви бачите своє електоральне поле і хто ваші виборці?

-          Будь хто, хто є патріотом свого краю, вважаю, що є нашим виборцем. Ми презентуємо себе, як політиків, які вболівають за долю Закарпаття і готові докласти максимум зусиль для розбудови нашої області.  Тому наша політсила може бути цікавою для всіх категорій населення, включно з прогресивною молоддю, якій не байдуже майбутнє Закарпаття.

-          Вибачте за можливо не цілком коректне запитання: що скажете про вплив Ігоря Коломойського на політичну силу? Адже у деякій пресі була інформація, що це його політичний проект.

-          З цього приводу чітко висловлювався керівник нашої політичної сили Ігор Палиця. Жодного відношення до політичної партії Ігор Коломойський не має. Він не є ні її засновником, ні членом.

-          Чи буде висувати партія За Майбутнє свого кандидата на голову Мукачівської ОТГ?

-          Наразі ще немає остаточного рішення з цього питання, воно на паузі. У випадку, якщо партія не матиме власного кандидата на посаду мера Мукачева, то ми утримаємося від офіційної підтримки того чи іншого кандидата. Сьогодні, скоріш за все, основна політична боротьба буде вестись між діючим мером Мукачева Андрієм Балогою та Іллею Токарем. У нашій команді є люди, які симпатизують як одному, так і іншому. І тому, щоб не розколювати команду, ми не будемо нікого підтримувати. Хай мукачівці самі вирішують, хто їм більше до вподоби.

-          Який вплив на вашу політичну сили має Балога Віктор, котрий входить до групи За Майбутнє у Верховній раді?

- Так, справді, сьогодні Віктор Балога входить до групи За Майбутнє  у Верховній Раді. Наскільки мені відомо, на самому початку розвитку політичної сили, коло людей політичниої сили Єдиний Центр мали взяти участь у розбудові політичної сили у регіоні. Але цього не сталося. На базі Єдиного Центру утворилась політична партія Андрія Балоги, яку сьогодні і підтримує Віктор Іванович. Тому говорити про якийсь вплив є перебільшенням. Можливо, з політичною силою Андрія Балоги у нас сьогодні більше комунікації, ніж з представниками інших політичних сил.

В той же час, частина людей, які сьогодні є активними  у політичній силі За Майбутнє, мають негативне відношення до команди Андрія Балоги, а інша частина мають негативне відношення до команди політсили Рідного Закарпаття. Ми незалежні ні від одних, ні від других, ми хочемо і розбудуємо команду незалежних людей і це буде щось інше.

-          Скільки часу ви вже займаєтесь виборчим процесом і чи приносить вам це задоволення?

-          Я з липня місяця займаюсь розбудовою політсили в окрузі. Сказати, що це приносить велике задоволення -- не можу. Дуже складна і кропітка справа. Але впевнений, що це буде гарним досвідом для мене.

-          Наскільки легко вам вдається розбудовувати з чистого листа політичну силу?

-          Думаю, що розбудувати нову політсилу на території моєї зони відповідальності -- найскладніше в області. Всі основні політичні гравці в Закарпатті мають дуже добре організовану команду людей, на яку опираються, і Мукачево для кожного з них є «опорною базою». Це і партія Андрія Балоги, і Рідне Закарпаття, і Батьківщина, і ОПЗЖ. Мені вже навіть натякали колеги, що Мукачево та район вже «зайняті» і «втиснутися» комусь іншому тут не вдасться. Але навряд чи це мене зупинить. У нас є своє бачення розвитку регіону і,сподіваюся, що наше бачення не йде в розріз з баченням мукачівців.

-          То на які результати сподіваєтесь за підсумками виборів?

-          Думаю, що наша політсила багато кого здивує своїм результатом. Ті зусилля, які ми сьогодні робимо, повинні дати певний результат. Крім того, я маю певні особливості характеру -- якщо за щось берусь, то викладаюсь на всі 200%.

-          Ви сказали, що у вас є своє бачення розвитку регіону і мукачівці можуть вас підтримати, то трошки розшифруйте, чому саме вашу політичну силу мають підтримати виборці?

-          Тому що ми робимо акцент на вирішенні місцевих проблем і саме політсила За Майбутнє знає, які найбільш болючі питання сьогодні хвилюють людей на місцях. У кожному регіоні нашу партію представляє багато регіональних лідерів. З одного боку -- це люди, які своєю працею вже довели, що вміють працювати і вміють вирішувати питання, а з іншого боку -- це молоді люди, які набираються досвіду та мають свіжий прогресивний погляд на вирішення проблем у регіоні.

-          Хоча б тезами назвіть, будь ласка, які основні пріоритети у партії та вас особисто на Закарпатті…

-          По-перше, це консолідація всіх прогресивних сил, всіх справжніх патріотів області, для вирішення проблем, які виникли на Закарпатті.

По-друге, це моніторинг потенціалу краю, а потім розробка актуальної програми розвитку регіону.

Ми повинні знати сильні та слабкі місця у всіх сферах на Закарпатті, а потім «залатати» прогалини і рухатися вперед, розбудовуючи край, на основі найсучасніших світових тенденцій. Я впевнений, що область має потенціал, який потрібно максимально ефективно використати, щоб зробити із Закарпаття процвітаючий регіон, найкращий регіон країни.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська