1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Андріана Сушко: «Створення жіночого руху «За майбутнє» має важливе значення»

21.08.2020 19:26 Влада

Жіночий рух «За майбутнє» - всеукраїнська платформа однойменної політичної партії, яка об’єднала тисячі жінок з усієї України.

Жіночий рух «За майбутнє» - всеукраїнська платформа однойменної політичної партії, яка об’єднала тисячі жінок з усієї України.

На Закарпатті представництво руху очолила секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко.

«Важливість створення жіночого руху «За майбутнє» важко переоцінити, - розповіла вона. - Особливо актуально нині у світлі змін до Виборчого кодексу, які передбачають запровадження гендерних квот при формуванні загальнодержавних і регіональних виборчих списків кандидатів у депутати. Нашою метою є не просто «технічне» заповнення цих квот, а подання кандидатур в ради різних рівнів, які мають високі професійні досягнення і адекватне розуміння, що потрібно громадам на місцях».

Андріана Сушко – народилася та проживає в Ужгороді. У 2005 році закінчила з відзнакою філологічний факультет УжНУ за спеціальністю «українська мова та література». А минулого року стала слухачем Національної академії державного управління при Президентові України. У 2008 році здобула другу вищу освіту, закінчивши економічний факультет УжНУ за спеціальністю «облік і аудит», паралельно працюючи на посаді головного державного податкового інспектора Державної податкової інспекції Ужгорода. А з листопада 2010 року очолювала управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Є депутатом Ужгородської міської ради VIІ скликання. 26 листопада 2015 року обрана на посаду секретаря Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, У липні 2020-го року обласний осередок політичної сили «За Майбутнє» очолив відомий в області державний діяч та політик Олександр Ледида.

Читайте на ГК:На ПП "Чоп - Загонь" прикордонники виявили у пасажира автобуса револьвер
Читайте на ГК:Закарпатець розкрив секрет унікальної Різдвяної страви за рецептом бабусі (ФОТО)
Читайте на ГК:Затримання на Святвечір поблизу Ужгорода: що відомо? (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...