1. Новини Закарпаття
  2. >

Важливе звільнення в митній службі: Кабмін змінив наступника Нефьйодова

20.08.2020 09:05 Влада ВАЖЛИВО

В.о. голови Державної митної служби України нещодавно приїжджав на Закарпаття під час блокування італійськими бусами КПП Тиса в Чопі.

В.о. голови Державної митної служби України нещодавно приїжджав на Закарпаття під час блокування італійськими бусами КПП Тиса в Чопі.

Про звільнення високопосадовця повідомив представник уряду у Верховній Раді та народний депутат Василь Мокан на своїй сторінці у фейсбуці.

«Кабмін прийняв проєкт розпорядження про увільнення Муратова Ігоря Михайловича від виконання обов'язків голови Державної митної служби України», – написав Мокан.

Муратов працював з квітня після звільнення Максима Нефьодова з посади голови Державної митної служби. Муратов амє звання Почесного митника та статус радника митної служби І рангу.

Нагадаємо, нещодавно Муратов приїжджав на Закарпаття. Наприкінці травня виникло загострення ситуації на КПП "Тиса" через блокування роботи власниками т.зв. італійських бусів. Разом з головою Державної прикордонної служби та губернатором Закарпаття Олексієм Петровим Ігор Муратов брав участь у розв'язанні питання митного оформлення потоку товарів від українських заробітчан та "піджаків". Оглядачі зауважували на масштабних корупційних ризиках у цій частині. 

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Читайте на ГК:На Закарпатті начальник комунальної установи спіймався на злочині зі збитками в пів мільйона грн
загрузка...