1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті буде збільшено кількість лікарень для боротьби з COVID-19,- Віктор Ляшко

19.08.2020 23:03 Влада ВАЖЛИВО

Загалом у семи регіонах України буде введено додаткові лікарні для боротьби з коронавірусом.

Загалом у семи регіонах України буде введено додаткові лікарні для боротьби з коронавірусом.

За рішенням комісії ТЕБ та НС в семи регіонах України буде введено додаткові лікарні для надання допомоги хворим з коронавірусною хворобою. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу в Кабінеті Міністрів.

«Наразі регіони звітують не лише про кількість хворих на ліжках, але й про кількість хворих з підозрою на коронавірусну хворобу. Ми бачимо значне збільшення завантаженості ліжок у семи регіонах країни. До них віднесені місто Київ, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області», — повідомив Віктор Ляшко.

За його словами, саме в цих областях буде збільшено кількість лікарень, що надають допомогу хворим з COVID-19, та будуть розгорнуті додаткові ліжка.

«Національна служба здоров’я України укладатиме контракти з цими лікарнями, аби всі, хто потребує медичної допомоги, вчасно її отримували, а лікарні мали кошти на оплату праці медичних працівників та здійснення необхідних закупівель», — зазначив Віктор Ляшко.

Також заступник Міністра повідомив, що за рішенням комісії ТЕБ та НС на прохання МОЗ всі органи місцевого самоврядування мають забезпечити мінімум 80% ліжок підведенням кисню, оскільки киснева терапія є одним з ефективних засобів лікування COVID-19.

Нагадаємо, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров сьогодні під час брифінгу повідомив, що область уже готується до другої хвилі коронавірусної інфекції.

Читайте на ГК:На Закарпатті митники вилучили 14 новеньких айфонів, вартість яких понад 500 тис грн (ФОТО)
Читайте на ГК:На Мукачівщині прикордонникам довелося застосувати зброю під час затримки порушників (ФОТО)
Читайте на ГК:На складах Закарпатської митниці знаходиться вилучене цьогоріч майно на суму понад 149,4 млн грн (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...