1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Спроектують за 30 мільйонів. Держава виділить гроші на аеропорт в Мукачеві

19.08.2020 15:10 Влада

Про це офіційно повідомило Мінінфраструктури.

Про це офіційно повідомило Мінінфраструктури.

Кабінет міністрів включив до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року проектування та будівництво аеропорту «Мукачево».

За прогнозами обсяг необхідних фінансових вкладень у цей проект складатиме 30 млн грн.

- “Ми продовжуємо підготовку до будівництва нового аеропорту в Мукачеві, який, без перебільшень, є вкрай важливим та очікуваним проектом для всієї інфраструктури Закарпаття. Сьогоднішнім рішенням Уряд підтримав включення цього проекту до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року”, - наголосив очільник Міністерства інфраструктури Владислав Криклій.

Відповідно до оновленої програми, прогнозні обсяги фінансування заходів з проектування аеродрому в аеропорту Мукачева складатимуть близько 30 млн грн та будуть реалізовані за кошти, залучені під державні гарантії в рамках підготовки до Євро-2012. Заходи з проектування термінального комплексу аеропорту складатимуть близько 25 млн грн та будуть впроваджені за кошти інвестора.

Читайте на ГК:"Різдвяний концерт просто неба": у Мукачеві перехожих розважав військовий оркестр (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В мережі показали, як виглядало зимове Мукачево більш ніж півстоліття тому (ФОТО)
Читайте на ГК:Мукачівка Мирослава Вербищук презентувала нову пісню до новорічно-різдвяних свят «Загадай бажання» (ВІДЕО)
загрузка...