1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомі імена членів Хустської районної та міської територіальних виборчих комісій

11.08.2020 18:48 Влада Ексклюзив Голос Карпат

ЦВК затвердила склад Хустської районної та міської ТВК на місцеві вибори 2020 року.

ЦВК затвердила склад Хустської районної та міської ТВК на місцеві вибори 2020 року.

Так, Хустська районна територіальна виборча комісія Закарпатської  області (згідно з Додатком 123 до постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172) затверджена у наступному складі: Голова комісії – Микита Наталія Михайлівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Грабар Ангеліна Михайлівна, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Тяско Володимир Петрович, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бабич Марія Василівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Бордей Ліля Олександрівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Вайдулич Марія Іванівна, 1946 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гринюк Ганна Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Данча Ганна Іллічна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Кушнір Олег Вікторович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Майор Вікторія Омелянівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила і Честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Мерцел Марія Юріївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

 Микита Петро Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Митрович Вадим Іванович, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

 Олашин Михайло Васильович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Петраш Василь Васильович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Попадинець Віталія Юріївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Сомош Олена Юріївна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Шперик Денис Михайлович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Водночас,згідно з додатком 133 до постанови ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172
Хустська міська ВК Хустського району Закарпатської  області затверджена у наступному складі:

 Голова комісії – Скомаровська Магдалина Ласлівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 Заступник голови комісії – Марущак Марина Василівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 Секретар комісії – Шуфан Іван Михайлович, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

  Вакарова Любов Іванівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

  Гук Неля Василівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

  Калинюк Юрій Юрійович, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Король Мирослава Юріївна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Лар Вікторія Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Лендєл Володимир Миколайович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Орсаг Андрій Васильович, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Павлій Юрій Іванович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Пилип Ігор Васильович, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

  Потьомкін Олександр Володимирович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Рішко Володимир Васильович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Рязанцева Людмила Тадеушівна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Холод Ганна Михайлівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Царук Вадим Юрійович, 1981 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Цюбик Василь Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації "КМКС" Партії угорців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Нагадаємо, відомо, хто увійшов до складу Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії.

Також ЦВК затвердила склад Берегівської районної та міської територіальної виборчої комісії.

Крім цього, стало відомо, хто увійшов до складу Мукачівської районної та міської ТВК.

Читайте на ГК:Карпатська бджола. Історія пасічника Віктора Паппа (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Хустщині водій BMW збив велосипедиста і втік, покинувши авто (ФОТО)
Читайте на ГК:‘‘Гарячий’’ інцидент в Хусті на вулиці: що розповіли в поліції та як відреагували в мережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська