1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

ЦВК затвердила склад Берегівської районної та міської територіальної виборчої комісії

11.08.2020 16:12 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Центральною виборчою комісією затверджено склад Берегівської районної ТВК на місцеві вибори 2020.

Центральною виборчою комісією затверджено склад Берегівської районної ТВК на місцеві вибори 2020.

Склад комісії затверджено Додатком 118 до постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172.
До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо перелік членів Берегівської районної територіальної виборчої комісії Закарпатської  області:

 Голова комісії – Весельська Марія Миколаївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Пінчук Зденія Андріївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Чепара Галина Іванівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:
Беров Кирило Віталійович, 1999 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "АВАНГАРД НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Буяновська Інна Валентинівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Вовчок Марина Степанівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Волков Олександр Григорович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кокорева Людмила Констянтинівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Ліпінскас Олександр Петрасович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Маркітан Марина Андріївна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Нестеровський Володимир Леонідович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Панько Степан Степанович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Панько-Лейнарт Єва Томашівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Розанов Микола Миколайович, 1947 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Семенов Сергій Іванович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

  Товт Єва Шандорівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

 Товт Тинде Олександрівна, 1992 року народження – від місцевої організації "КМКС" Партії угорців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Ямницька Даніелла Йосипівна, 2001 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Також ЦВК затвердила склад Берегівської міської територіальної виборчої комісії (Додаток 124 до постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172)

          Голова комісії – Ільїн Михайло Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

          Заступник голови комісії – Попфолуші Слава Михайлівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

          Секретар комісії – Король Ганна Василівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

          Бабіта Оксана Юріївна, 1995 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Бойко Марія Степанівна, 1967 року народження – від місцевої організації Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна." (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Гліба Маріанна Михайлівна, 2000 року народження – від місцевої організації Української Народної Партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Голодняк Ліана Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Данкай Наталія Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Капустей Юрій Юрійович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Союз Лівих Сил" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Лінова Олена Олегівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Марко Людмила Леонідівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

          Мудранинець Оксана Степанівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Нестеровська Валентина Степанівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Нілош Ольга Валеріївна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Перканюк Михайло Миколайович, 1987 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Сведенюк Тетяна Петрівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Цилінська Тетяна Олегівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Якубець Аніфат Мінатулаївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Нагадаємо, відомо, хто увійшов до складу Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії.

Читайте на ГК:Закарпатські патрульні перевіряють супровід автомобіля поза чергою на КПП "Лужанка" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Свято, яке відзначається раз в житті: у Берегові випускники прощались зі школою (ФОТО)
Читайте на ГК:На КПП "Лужанка" скандал: громадяни обурені діями поліції, яка супроводжувала авто поза чергою (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська