1. Новини Закарпаття
  2. >

"Взяв у кандидата продуктовий набір - сядеш на два роки": за "хабар" від кандидата можна потрапити за ґрати (ВІДЕО)

09.08.2020 22:05 Влада

Якщо виборець візьме у кандидатів гроші, продукти харчування та інші вироби, він може позбутися волі на 2 роки.

Якщо виборець візьме у кандидатів гроші, продукти харчування та інші вироби, він може позбутися волі на 2 роки.

Про це голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська заявила в ефірі одного із телаканалів, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Кодекси - і Виборчий, і Кримінальний - стали точніше, враховуючи саме українські практики. Тобто там навіть виписано, що продукти харчування, чого раніше не було, тютюнові та алкогольні вироби, незалежно від суми вартості цих виробів будуть трактуватися як підкуп", - сказала Айвазовська.

Вона закликала виборців не брати нічого від кандидатів, бо вони також будуть нести відповідальність за їх отримання.

"У кодексі написано, що, по суті, немає логічного зв'язку між тим, що ви взяли що-небудь - подарунок, гроші від кандидата, - і проголосували. Ви можете навіть не прийти на вибори, але в момент прийняття пропозиції, якщо воно задокументовано, то ви будете нести відповідальність. наприклад, для виборця це 2 роки обмеження волі або 2 роки ув'язнення", - підкреслила Айвазовська.

Нагадаємо, "Повернути космічні зарплати в наглядові ради": на що погодилися українську владу заради 1,2 млрд євро від ЄС.

Читайте на ГК:"Сильно зношені": НБУ змінив процедуру обміну банкнот
Читайте на ГК:"Повернути космічні зарплати в наглядові ради": на що погодилися українську владу заради 1,2 млрд євро від ЄС, - Страна
Читайте на ГК:На Вінниччині чоловік через ревнощі облив дружину спиртом і підпалив
загрузка...