1. Новини Закарпаття
  2. >

Чи зміняться повноваження політичних партій через ліквідацію районів, роз’яснили у ЦВК

01.08.2020 20:13 Влада ВАЖЛИВО

ЦВК отримала відповідь від Мін’юсту щодо статусу місцевих організацій політичних партій, відтак, ліквідація і створення нових районів не впливатиме на їх повноваження.

ЦВК отримала відповідь від Мін’юсту щодо статусу місцевих організацій політичних партій, відтак, ліквідація і створення нових районів не впливатиме на їх повноваження.

"1 серпня відбулося чергове засідання ЦВК, під час якого комісія прийняла постанову "Про роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно участі місцевих організацій політичних партій у формуванні виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року", - повідомляє УНН із посиланням на повідомлення прес-служби ЦВК.

Зазначається, що раніше ЦВК зверталася з листом до Мін’юсту для роз’яснення, чи впливає ухвалена ВР постанова про ліквідацію і створення нових районів на статус місцевих організацій політичних партій.

"31 липня 2020 року о 18:30 до Комісії надійшов лист від Мінʼюсту з відповідними роз'ясненнями, у якому, серед іншого, було зазначено, що прийняття вищевказаної постанови ВРУ не має наслідком ліквідацію відповідних місцевих організацій політичних партій. Місцеві організації політичних партій, які зареєстровані до встановлення нового адміністративно-територіального устрою, можна вважати такими, що поширюють свою діяльність на відповідні новоутворені адміністративно-територіальні одиниці. А ті, які були зареєстровані до набрання чинності постановою, зберігають свій статус та продовжують вважатися такими, що зареєстровані відповідно до закону", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія звернулась до Міністерства юстиції України стосовно реалізації повноважень місцевими організаціями політичних партій під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, оскільки внаслідок затвердження нових територій територіальних громад областей стало невідомо, чи наділені політичні партії правосуб’єктністю.

Нагадаємо, у Закарпатській в ОДА прокоментували новий адміністративний поділ області (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Курси валют на 27 липня: гривня подолала психологічну межу
Читайте на ГК:"Найкрасивіший чоловік" заінтригував новиною про одруження (ФОТО)
Читайте на ГК:Користування автодорогами для вантажівок масою 12+ тонн може стати платним - законопроект
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...