1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Суд поновив на посаді заступника мера Ужгорода Іштвана Цапа: в міськраді прокоментували ситуацію

24.07.2020 16:19 Влада

У міськраді прокоментували поновлення на посаді заступника мера Ужгорода Іштвана Цапа.

У міськраді прокоментували поновлення на посаді заступника мера Ужгорода Іштвана Цапа.

Посада першого заступника Ужгородського міського голови була скорочена на підставі рішення міської ради № 1367 від 13.12.2018 р. Законність скорочення цієї посади підтверджена рішенням Восьмого (Львівського) адміністративного апеляційного суду, за позовом безпосередньо Цапа І.Ю. і яке набуло законної сили 05.11.2019 року. Разом з тим, Закарпатський окружний адміністративний, незважаючи на цю обставину, поновив Цапа І.Ю. на посаді першого заступника міського голови, інформує управління правового забезпечення Ужгородської міської ради.

З метою добровільного виконання судового рішення та належного поновлення Цапа І.Ю. на роботі міський голова подав на розгляд сесії міської ради проєкт рішення про введення посади першого заступника у структуру виконавчих органів ради або, враховуючи згоду Цапа І.Ю., проєкт рішення про призначення його на посаду заступника міського голови. Однак 23 липня 2020 року на черговій сесії міської ради вказані проєкти не знайшли підтримки серед депутатського корпусу.

Верховенство судового рішення та імперативність його виконання стоять на першому плані у правовій державі і тому розпорядженням міського голови від 24.07.2020р № 116-р Цапа І.Ю. поновлено на посаді першого заступника міського голови. Разом із тим, юридична колізія, яка виникла внаслідок суперечливих судових рішень, стосовно можливості поновлення на посаді, яка скорочена, до кінця не вирішена і буде розглядатись виключно в правовій площині в порядку, межах і спосіб, визначених законодавством, інформувала Пресслужба Ужгородської міськради.

Нагадаємо, “Закарпатгаз” судитиметься з майже 9 тисячами споживачів, які не платять за послугу доставки газу.

Читайте на ГК:На Ужгородщині водій під дією наркотиків хотів підкупити патрульних (ФОТО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині вчинили чотири крадіжки за місяць. Три з них скоїв один зловмисник (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в ужгородському замку відбудуться бої лицарів та тематичні екскурсії і виставки (АНОНС)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...