1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Кандидати на місцеві вибори в Закарпатті, досягнення та новий офіс: в Ужгороді звітували депутати «Слуги Народу» (ФОТО)

23.07.2020 20:04 0 Влада
 

Про свої досягнення за рік, плани на майбутнє та відбір кандидатів, які ітимуть на місцеві вибори від політичної сили «Слуга Народу» розповіли сьогодні на відкритті оновленого офісу партії, який знаходиться за адресою Православна Набережна, 7.

За словами представників політичної сили, це не передвиборчий штаб, це платформа комунікації з народом. Тут кожен громадянин може звернутись до будь-якого депутата від політичної партії «Слуга Народу», розповісти про свої проблеми та ідеї.

Також тут проходитимуть і співбесіди з потенційними кандидатами, які балотуватимуться до місцевих рад від «Слуги Народу».

«Ми будемо керуватися виключно думкою народу, тобто в кожній громаді потенційний кандидат, який хоче представляти інтереси людей, повинен мати їх максимальну підтримку. Тому зараз ми аналізуємо результати опитувань громадської думки та соціологічних досліджень, різну аналітичну інформацію, яка допоможе нам сформувати списки кандидатів.

Зараз триває процес пошуку кандидатів, пізніше буде етап відбору. Вже до початку вересня ми будемо готові їх представити публічно»», - сказав голова обласної організації ПП «Слуга Народу», народний депутат Ігор Кривошеєв.

Поки в партії не називають кількість потенційних кандидатів до майбутньої Зе команди, але, як сказав Михайло Лаба, вони прагнуть до позначки 73%.

Ігор Кривошеєв зазначив, що люди звертаються, приносять свої резюме. Всі їх розглянуть і приймуть рішення щодо майбутніх кандидатів. Також він наголосив, що у новій команді будуть і нові обличчя з цікавими поглядами та ідеями, і діючі керівники, які мають досвід та підтримку на місцях.

Народний депутат Михайло Лаба зазначив, що вже рік народні депутати пропрезидентської партії працюють на інтерес держави.

«За невеликий період є багато зрушень у позиціях нашої області в рамках держави, то ж ми маємо продовжувати втілювати спільні ідеї та плани. Ми хочемо, щоб люди йшли в депутати ОТГ, обласні та міські ради не для того, щоб задовільнити власні амбіції, а щоб, справді, працювати на інтерес тієї території, яку вони представляють», - наголосив нардеп.

Михайло Лаба наголосив, що без якісного підбору кадрів в новостворені ОТГ не можна будувати якісну державу та Закарпаття.

«Закарпаттю потрібні лідери місцевого рівня, які сконцентруються на господарській діяльності новостворених ОТГ і зможуть ефективно управляти ресурсами та повноваженнями, якими зараз держава наділила ОТГ», - додав Лаба.

Присутні висловили сподівання, що завдяки перемозі на місцевих виборах Закарпаття отримає потужну команду, яка зможе втілювати президентську програму на місцях.

Голова ГО «Зе команда Закарпаття» Едгар Токар розповів, що команда президента на Закарпатті формувалася із нових ініціативних людей, які часто не мали досвіду в політиці, але мали велике прагнення до змін. Зараз команда продовжує працювати та об’єднувати навколо себе спеціалістів у різних сферах, аби у владу приходили проактивні люди, здатні працювати на перспективу.

Депутати Анатолій Костюх та Андрій Жупанин висловили сподівання, що нова місцева команда працюватиме так само активно, як і народні депутати від «Слуги Народу» в парламенті.

Так, Анатолій Костюх наголосив на тому, що Верховна Рада України за останній рік дуже змінилася, зросла ефективність праці.

«Зараз уже нема випадків, коли 50 людей бігають з картками та голосують за всіх. Так, ми маємо монобільшість, але це ще позитивніше впливає на результативність роботи. За три сесії розглянуто більше 900 законопроектів, 600 з яких прийнято», - зазначив нардеп.

Костюх також підкреслив, що всі народні обранці беруть участь у дискусіях та творенні законопроектів, йде фахове обговорення під час яких вони шукають кращі шляхи вирішення питань.

Найголовнішими досягненнями «Слуги Народу», на думку Андрія Жупанина, є ряд законопроектів, які мають позитивно вплинути не лише на імідж держави, а й на її економіку.

Так, найважливішими рішеннями діючого парламенту він називає законопроекти про ринок землі, регулювання діяльності грального бізнесу, зниження «зелених» тарифів.

«Коли запрацює ринок землі, то це значним чином вплине на економіку країни. Крім того, зниження зелених тарифів також наповнить державний бюджет. В Україні побудували велику кількість потужних електростанцій, компенсації за які сягають мільярдів гривень. Наразі прогнозуємо економія близько 7 мільярдів гривень на рік», - наголосив Жупанин.

Що стосується грального бізнесу, то цей сектор розвивався нелегально і його просто вивели на інший рівень.

«Велика подяка президентові за те, що він вивів це на правовий та законний рівень. Законом передбачені законні запобіжники, які дозволять контролювати діяльність казино та гральних закладів», - сказав Андрій Жупанин.

Всі закарпатські нардепи від «Слуги Народу» підкреслили, що вони пишаються бути в президентській команді і готові працювати на благо краю та країни. Також вони наголосили, що команда «Слуги Народу» планує вести активну діяльність не лише у виборчий період, адже у Президента України Володимира Зеленського чимало планів, які без підтримки на місцях буде важко реалізувати та проконтролювати їх ефективність.

Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Читайте на ГК:Сесія міськради Ужгорода: жителі міста прийшли виступити проти забудови прибудинкових територій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...