1. Новини Закарпаття
  2. >

Рада ухвалила законопроект про управління відходами: що закарпатці робитимуть зі сміттям

22.07.2020 22:24 Влада ВАЖЛИВО

Відповідне рішення підтримали 264 народних депутатів України.

Відповідне рішення підтримали 264 народних депутатів України.

Верховна Рада України на позачерговій сесії ухвалила за основу законопроект про управління відходами. 

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту №2207-1-д, ним впроваджуються в національне законодавство основоположні принципи та положення європейського законодавства у сфері управління відходами, зокрема, вводиться система довгострокового планування управління відходами на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Законопроектом передбачається впровадження інформаційної системи управління відходами, яка надасть змогу спростити систему обліку та звітності, подання декларацій та здійснення дозвільних процедур у сфері управління відходами. Також пропонується посилити контроль за збиранням та обробленням небезпечних відходів шляхом посилення вимог до ліцензування такої діяльності.

Окрім того, законопроект встановлює порядок збирання, вивезення та оброблення муніципальних відходів, забезпечує впровадження їх роздільного збирання, передбачає вимоги до якісного надання послуги з управління відходами та нарахування плати за таку послугу.

У соцмережах ця тема теж не залишилася поза увагою. Так у соцмережі Фейсбук закарпатка Наталия Штефуца зробила допис по темі.

"Нарешті! Законопроєкт про управління відходами! І вже критикують, я не розумію. Тому, не могла не зробити це фото. Бо на ньому і в ньому весь зміст: біла сорочка, світле взуття, парфум перебиває сморід, а навколо купа сміття!!! І засмітили вже не тільки навколо. В середині теж. І так, живуть українці десятиліттями", - зазначає авторка допису.

У коментарях під дописом думки користувачів розділилися. Є ті кому байдуже:

І ті хто переймається даним питанням та підтримують дописувачку:

Нагадаємо: "Цей Карфаген має бути зруйновано": у Хусті ліквідували одне зі стихійних сміттєзвалищ

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...