1. Новини Закарпаття
  2. >

Аваков пояснив "казуси" в операції в Луцьку

22.07.2020 17:50 Влада

Спецназ на броньовику задіяли для перестраховки згідно з процедурою таких ситуацій, каже міністр.

Спецназ на броньовику задіяли для перестраховки згідно з процедурою таких ситуацій, каже міністр.

Глава МВС Арсен Аваков пояснив особливостями спецоперацій появу спецназу в Луцьку після затримання загарбника автобуса Маким Кривоша. Вчорашні події він прокоментував у ході візиту до Миколаєва у середу, 22 липня. 

"Все, що вчора відбувалося, відбувалося протягом майже 11 годин. Вам важко зрозуміти всю картинку, тому що ви бачите тільки ті фрагменти, які ми вам давали побачити, чи ті, які могли почути з повідомлень преси. Коли йшли переговори, домовилися, що спочатку вийде терорист, він здасться, покаже, що у нього вільні руки, що він залишив зброю, і його зустрічає група з трьох осіб: медик, перший заступник голови Національної поліції Євген Коваль і ще один співробітник КОРДу", - розповідає міністр. 

А вже після цього під'їхав БТР зі спецназом, тому що інші люди ще перебували в автобусі, і не можна було до кінця припустити, чи немає у злочинця спільників в автобусі, чи немає ситуації, при якій автобус все-таки міг вибухнути. Тому, за його словами, СБУ вирішила "зіграти за правилами повністю". 

Відзначимо, на опублікованих відео видно, що терорист більше хвилини чекав біля автобуса до того, як його затримають. А спецназ прибув на БТР вже після того, як на нього наділи наручники і відвели в сторону. 

Нагадаємо, Кривош близько 12 години утримував в автобусі 13 заручників, ніхто з них не постраждав.

Читайте на ГК:Ріст мінімалок та зміни податків для ФОП: що передбачає Бюджет-2022 для українців
Читайте на ГК:В Україні запустили систему моніторингу олігархів
Читайте на ГК:"Вбити кирилицю": чи потрібен Україні повий перехід на латиницю, - РБК
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...