1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачівські обранці зберуться на сесію: відомо, що прийматимуть (Проекти рішень)

22.07.2020 13:48 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

У четвер, 23 липня, у Мукачеві відбудеться чергова сесія міської ради.

У четвер, 23 липня, у Мукачеві відбудеться чергова сесія міської ради.

На розгляд сесії, згідно з оприлюдненим переліком, буде винесено 23 проекти рішень.

Серед іншого мукачівські обранці голосуватимуть зміни до бюджету, програм та раніше прийнятих міською радою рішень.

Також, прийматимуть ряд рішень у земельній сфері. Зокрема, у переліку значиться і проект рішення щодо будівництва сміттєспалювального заводу  у межах міста.  Останній, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, під час розгляду на депутатській комісії зняли на доопрацювання.Крім цього, на сесії мають намір внести зміни до Порядку реалізації Програми підтримки та стимулювання створення ОСББ Мукачівської міської ОТГ на 2020-2022 роки, а також до до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо перелік проектів рішень чергової сесії від 23 липня 2020 року, оприлюднених на момент цієї публікації:

1. Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про передачу майна з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал» на баланс Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради. 

3. Про уповноваження виконавчого комітету Мукачівської міської ради на проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що розташовані на території Мукачівської міської ОТГ.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням 69 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 05.12.2019р. № 1683 «Про Програму економічного і соціального розвитку Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрямки розвитку на 2021-2022 роки». 

5. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради. 

6. Про перейменування Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради на відділ « Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради. 

7. Про відмову у наданні згоди на безоплатне прийняття у комунальну   власність захисної споруди цивільного захисту.

8. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу. 

9. Про надання права постійного користування земельними ділянками на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

10. Про укладання договорів оренди землі комунальної власності Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. 

11. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

12. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність. 

13. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

14. Про внесення змін до рішення 80-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 25.06.2020 року № 1916 «Про внесення змін у структуру, штат та загальну чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради».

15. Про внесення змін до Програми благоустрою території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. 

16. Про внесення змін до Порядку реалізації Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженого рішенням 74 сесії Мукачівської міської ради 7-скликання від 20.02.2020 р. № 1829. 

17. Про зміну балансоутримувача майна.

18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Мукачева Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. 

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Нове Давидково Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. 

20. Про розроблення детального плану території по вул. Крилова Івана в місті Мукачево для будівництва сміттєспалювального заводу.

21. Про розроблення детального плану території по вул. Миру, 7 в місті Мукачево. 

22. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки майна комунальної власності, що підлягає передачі в статутний капітал ММКП «Мукачівводоканал». 

23. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров'я Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням 77 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 23.04.2020р. №1870. 

Нагадаємо, у Мукачеві мають намір звести сміттєспалювальний завод у межах міста (Документ)

Читайте на ГК:Мукачево не залишиться без води: водоканали почали гасити борги за електроенергію
Читайте на ГК:На Закарпатті батька школяра оштрафували за образи, які заподіяв його син двом дівчаткам
Читайте на ГК:У Мукачеві експонують графіку відомого митця-архітектора Закарпаття Олександра Андялоші (ФОТО)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...