1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Верховний Суд не визнав законність створення та діяльності Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району

15.07.2020 22:47 Влада

Про це повідомила пресслужба Виноградівської РДА.

Про це повідомила пресслужба Виноградівської РДА.

15.07.2020 Виноградівська районна рада на своїй сторінці оприлюднила недостовірну інформацію щодо результатів судового розгляду у Верховному Суді.

На розгляді в адміністративних судах різних інстанцій перебувала справа № 260/1411/19, в рамках яких Виноградівська РДА просила суд скасувати рішення районної ради від 06.09.2019 «Про створення Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району».

Закарпатський окружний адміністративний суд закрив провадження по справі, оскільки дана справа повинна розглядатися за правилами господарського судочинства. А Верховний Суд тільки підтвердив цю позицію, без винесення будь-яких правових позицій щодо законності створення комунальної установи.

Саме тому, постановою Верховного Суду рекомендовано райдержадміністрації звернутися з аналогічним позовом до Господарського суду Закарпатської області для вирішення справи по суті.
Позиція районної ради зводиться до перекручування обставин справи та надання громаді району очевидно недостовірної інформації, а тому адміністрація оприлюднює копію вищевказаного рішення Верховного Суду.

Натомість, Восьмий апеляційний адміністративний суд, в свою чергу, в рамках іншої справи 260/1641/19 – зробив правовий висновок щодо незаконності передачі повноважень в галузі освіти від РДА до комунальної установи та визнав незаконним бюджетне рішення районної ради про відібрання бюджетних освітніх коштів, інформувала Виноградівська РДА.

Нагадаємо, суд визнав незаконним вилучення Виноградівською райрадою 150 «освітянських» мільйонів від Управління освіти Виноградівської РДА.

Читайте на ГК:Відомо, скільки виноградівців вакцинувались впродовж вихідних
Читайте на ГК:На Виноградівщині задля порятунку корови рятувальники розгорнули цілу спецоперацію (ФОТО)
Читайте на ГК:У Виноградові проведуть вечір кіно під відкритим небом
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...