1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві відмовляються безоплатно приймати у комунальну власність протирадіаційне укриття на Ужгородській (Документ)

13.07.2020 15:10 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Проект відповідного рішення значиться у переліку до розгляду на черговій сесії міської ради.

Проект відповідного рішення значиться у переліку до розгляду на черговій сесії міської ради.

Так, у Мукачеві на сесії 23 липня прийматимуть рішення "Про відмову у наданні згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність захисної споруди цивільного захисту".

Йдеться про сховище (протирадіаційне укриття) № 24495, що розташовується  у Мукачеві на вулиці Ужгородській 192, балансоутримувач: ТзОВ “Мукачівський консервний завод”.  

Як зазначається, причиною відмови є неготовність даної захисної споруди та недоцільність прийняття її на баланс.

У разі, якщо дане рішення підтримає депутатський корпус, про відмову буде повідомлено керівників Регіонального відділення Фонду держмайна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях та ТзОВ “Мукачівський консервний завод”.

Варто також зазначити, що, відповідно до Розпорядження Закарпатської ОДА "Про фонд захисних споруд цивільного захисту"  № 471  від 2 вересня 2019 року, за Мукачевом, згідно із розбивкою номерних рядів захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ) затверджено ряд 24400 – 24699. 

Загалом розбивку затверджено за кожною адміністративно-територіальною одиницею області згідно із запровадженою системою нумерації та в межах виділеного Закарпатській області номерного ряду 24000 – 27999.

Цим же розпорядженням було, погодили і комплекс заходів щодо забезпечення належного функціонування ЗСЦЗ за призначенням та їх доукомплектування (відновлення) необхідними засобами цивільного захисту і майном. 

Серед іншого, Комплексом передбачено і виключення із обліку фонду захисних споруд об'єктів, а також вирішення питання щодо подальшого використання захисних споруд, визначених в установленому законодавством порядку безхазяйними, повністю зруйнованих, а також подальше утримання та використання яких є технічно неможливим та/або економічно недоцільними.Крім цього, впродовж 2019 – 2020 років має бути завершено проведення технічної інвентаризації захисних споруд, яку не було проведено у попередні роки.

Водночас, у такі ж терміни має бути вжито заходів щодо визначення нових балансоутримувачів захисних споруд державної та комунальної власності, що залишилися без балансоутримувачів внаслідок зміни власників майнових комплексів, до складу яких вони входили. Відповідальними виконавцями цих повноважень у Закарпатській області  визначено:

регіональне відділення Фонду держмайна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, комунальна установа „Управління спільною власністю територіальних громад” Закарпатської облради (за згодою), райдержадміністрації, міськвиконкоми спільно із органами місцевого самоврядування (за згодою), яким дозволено укладати договори на зберігання таких захисних споруд, передавання захисних споруд в оренду.

При цьому до 9 жовтня 2019 – 2020 років доручено забезпечити внесення змін до існуючих або розроблення нових місцевих програм, спрямованих на забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, з урахуванням заходів із утримання та ремонту захисних споруд, залучення для їх фінансування усіх не заборонених законодавством джерел фінансування.

Управлінню цивільного захисту облдержадміністрації за результатами проведеної роботи доручено впорядкувати документальний облік ЗСЦЗ на регіональному рівні та подати облдержадміністрації узагальнену інформацію до 10 лютого 2021 року.

Нагадаємо, COVID-19 в Мукачеві: чотири сотні інфікованих, нові смерті та заповнена лікарня.

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...