1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Від прибиральниці до мера: відомо, скільки заробили в Мукачівській міськраді у червні (Зарплати)

07.07.2020 12:12 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Зарплати, матдопомоги, відпускні та лікарняні - відомі дані узагальненої інформації про оплату праці та інші виплати в Мукачівській міській раді у червні 2020 року.

Так, згідно з оприлюдненими даними узагальненої інформації, на оплату праці чиновників та решти співробітників виконкому Мукачівської міської ради було витрачено понад 2 мільйони гривень (2 млн. 047 тис. 645 грн. 48 коп.)

Найбільшу платню серед згаданих працівників нараховано головному спеціалісту Надії Маслович - 36 тис. 898 грн. 68 копійок.

Друге місце за рівнем оплати праці у міського голови Андрія Балоги - 36 тис. 855 гривень.

Третій за рівнем зарплатних нарахувань у виконавчому комітеті міськради став секретар ради Іван Маняк - 36 тис. 415 грн. 60 копійок.

Найменшу платню серед працівників виконкому в червні було нараховано прибиральникам службових приміщень - 3 тис. 119 грн. 19 копійок., а також адміністратору ЦНАП - 2 тис. 839 грн. 20 копійок.

Водночас, ще майже 600 тисяч гривень було витрачено на зарплати для "Управління праці та соціального захисту населення  Мукачівської міської ради", а саме 595 тис.160 грн. 75 копійок.

Тут лідером по зарплатним нарахуванням стала заступник начальника Людмила Бандурчак - 28 тис. 899 грн. 23 коп. Найменше платні нарахували двом прибиральникам службових приміщень - по 4 тис. 980 грн. 20 копійок. Це, до слова, більше, ніж в аналогічних працівників у виконкомі.

Оплата праці фінансового управління обійшлася громаді в минулому місяці у 177 тис. 929 грн. 97 копійок.

Найбільшу платню нарахували очільниці відділу Мар’яні Тобі - 36 тис. 540 гривень, а найменшу - головному спеціалісту Наталії Логойді - 4 тис. 952 грн. 89 копійок.

Крім цього, ще в 229 тис. 132 гривні 68 копійок мукачівцям обійшлася оплата праці Управління міського господарсва та по більш як сто тисяч витратили на зарплати в Управлінні комунальної власності та архітектури, а також у Відділі капітального будівництва.

Разом із цим, чималі суми були витрачені на матеріальні допомоги та відпускні. Не обійшлося і без лікарняних.

Детальніше про згадані виплати - у фотогалереї "ГОЛОСУ КАРПАТ"

Маємо також зазначити, що суми нарахувань та суми отримані на руки дещо різняться через відповідні утримання згідно з чинним законодавством України.

Нагадаємо, на Закарпатті СБУ викрила прикордонника на «кришуванні» контрабанди цигарок (ФОТО)

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...