1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві звернулися до Кабміну, ОДА та ДСНС через аварійні мости та дорогу (ДОКУМЕНТ)

25.06.2020 12:15 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Мукачівські обранці звернулися до надзвичайників, обласної влади та Кабміну щодо фінансування будівельно-монтажних робіт ремонту мостів та об’їзної автодороги.

Потрібно понад 100 мільйонів, а це - вагома частина для бюджету Мукачева, в разі спрямування цих коштів на реконструкцію - унеможливить завершення інших соціально важливих об’єктів.

Під час сесії міськради депутати прийняли рішення "Про звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Закарпатської обласної державної адміністрації".

Як зазначено у зверненні, мова про аварійний стан мостів, які розташовані над залізничними коліями, по вулицях Берегівська та Масарика Томаша.

Через ці мости, та залізничними коліями під ними, проходять транспортні магістралі державного значення, які сполучають міста України із країнами Європи та забезпечують пропуск вантажних і пасажирських перевезень.

Відповідно до технічного звіту з обстеження авто шляхопроводу по Масарика Томаша, проведеного лабораторією з діагностики технічного стану “БудТестЦентр”, визначені основні дефекти та ушкодження споруди: руйнування та корозія, перекоси та механічні ушкодження опор, руйнування та поперечні тріщини в плитах тротуарів, тріщини елементів мостового полотна та інше.

Відповідно до акту комісійного огляду авто шляхопроводу по вул. Берегівська, який перетинає електрифіковану залізничну колію, визначені такі недоліки: руйнування бетонних балок, розмороження захисного бетонного шару з відокремленням арматури, руйнування металевих елементів та падіння бетонних частин на залізничну колію та інше.

Відтак, використання даних мостових конструкцій стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — можливість виникнення надзвичайної ситуації.

Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачевопроект» розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію шляхопроводу по вул. Масарика Томаша. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 113 млн. 846 тис.грн. Реалізація проєкту становить вагому частину для бюджету міста Мукачева і унеможливить завершення інших соціально важливих об’єктів. 

Раніше виконком Мукачівської міської ради у 2018-2019 роках вже надавав пакет документів з “Реконструкції шляхопроводу по вул. Масарика Томаша у м.Мукачево” для участі у додатковому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області. Як поінформували під час засідання, в разі позитивного вирішення даного питання, виконавчий комітет Мукачівської міської ради готовий виготовити також проектно-кошторисну документацію на реконструкцію шляхопроводу по вул. Берегівська.

Також депутати звертають увагу на автодорогу Т-07-39 Об’їзд м. Мукачево км 0+000–9+100, що знаходиться в незадовільному стані. 

Відтак, депутати Мукачева звернулися до вищих гілок влади щодо фінансування будівельно-монтажних робіт ремонту мостів та об’їзної автодороги.

Нагадаємо, у Мукачеві засідають депутати: розпочали з вручення премій (Наживо)

Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...