1. Новини Закарпаття
  2. >

Нардеп запропонувала стерилізувати малозабезпечених (ВІДЕО)

25.06.2020 11:02 0 Влада

Право на продовження роду повинні мати тільки годувальники і захисники, від інших треба позбутися, вважає глава комітету ВР з питань соціальної політики.

Суспільство має позбутися осіб, які зараз отримують допомогу. Про це заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова. 

"Коли ми, демографічно, даємо такі кошти, які використовуються сім'єю, - і народження дитини відбувається не для того, щоб дитині дати рівні права, освіту, а щоб отримати матеріальну допомогу, - ми отримуємо дітей дуже низької якості, які приходять до того, що вони теж сідають на публічні гроші", - пояснила вона.  

Третьякова також заявила, що перший прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти. 

"Дуже жорстокими, садистськими методами викорчовували з нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. Усі, хто цього не роблять, вони не можуть співвідносити себе до гідного життя, - ось так я вважаю потрібно захищати просту людину. Ось така повинна бути система, така у мене філософія", - підкреслила глава комітету ВР з питань соціальної політики. 

У свою чергу, постійна комісія ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків звернулася до спікера ВР Дмитра Разумкова з пропозицією відкликати Третьякову з посади голови комітету за негуманні й антисоціальні висловлювання. 

Висловлювання Третьякової порушують основні положення Декларації прав людини і Конституції України, низку інших міжнародних і українських законодавчих актів та конвенцій, підкреслили представники профспілок.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...