1. Новини Закарпаття
  2. >

Головний санлікар України Віктор Ляшко назвав причину спалахів коронавірусу

20.06.2020 22:20 Влада

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що порушення санітарних норм вплинуло на зростання захворюваності на COVID-19.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що порушення санітарних норм вплинуло на зростання захворюваності на COVID-19.

Про це він повідомив за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє в суботу, 20 червня, прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Були обговорені основні причини, які вплинули на зростання кількості нових випадків захворювання в деяких областях.

"Основна причина зростання - порушення санітарних заходів суб'єктами господарювання. Також на негативну динаміку захворюваності вплинуло недотримання правил під час перевезення в міському, міжміському та міжобласному транспорті. Для недопущення погіршення епідемічної ситуації та вимушеного посилення карантинних заходів буде посилено державний контроль", - підкреслив Ляшко.

У МОЗ також анонсували проведення регулярних рейдових перевірок щодо дотримання суб'єктами господарювання встановлених вимог. Буде перевірено режим носіння масок, соціальна дистанція і так далі.

Держпродпотребслужба, у свою чергу, посилює державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів у роботі дошкільних закладів, закладів громадського харчування, фізичної культури і спорту, роботи ринків, закладів, які надають послуги з розміщення, об'єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів.

Нацполіція, прикордонна служба, установи МОЗ епідеміологічного профілю, місцева влада спільно організовують заходи, спрямовані на використання електронного сервісу Дій удома громадянами, які повинні перебувати в самоізоляції. Також буде посилено контроль за особами з підтвердженим випадком коронавірусної хвороби. 

Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити виділення додаткового транспорту для недопущення скупчення людей у момент пікового навантаження.

Читайте на ГК:"Долар по 29,5, ліквідація бебі-боксів і єдиний квиток на поїзд з літаком": що прийняв Кабмін, - Страна
Читайте на ГК:Тіна Кароль захопила шанувальників зухвалим образом (ФОТО)
Читайте на ГК:Курси валют на 30 липня: гривня продовжила падіння
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська