1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На 3акарпатті депутати блокували роботу голови ОТГ (ФОТО)

12.06.2020 08:47 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Депутати Довжанської ОТГ, створеної на межі Іршавського та Хустського районів, ігнорували проведення сесій.

Переважна більшість депутатів вищезгаданої об’єднаної територіальної громади майже чотири місяці не з’являлася на порядок денний. Як зазначають самі представники громадськості, вони запідозрили голову ОТГ Симканича В.М у махінаціях, підробці документів та у розкраданню бюджетних коштів. 

Разом з цим, згідно чинного законодавства України, депутати мають право вести відеозйомку засідань сесій чи комісій, але з дивних причин не користуються цією можливістю. Також вони можуть звернутися до правоохоронних органів, та і цього не роблять. Цікавим залишається той факт, що всі обурення депутатів виключно в Мережі. При спілкуванні з керівництвом ОТГ вони з усім погоджуються.

‘‘Причини (вірніше «відмазки») різні: не так повідомили, не тоді запросили, не туди подзвонили. Хоча запрошення на сесію отримують згідно законодавства та регламенту: позачергова – за день до сесії, чергова за 10 днів. Тоді чуємо «А ми не хочемо позачергову, хочемо чергову». Нате вам чергову.

Потім в хід іде звичайний шантаж: «дайте ознайомитися з рішеннями». Запрошуємо для ознайомлення. Тоді ні. «Скиньте нам». «Хоча ні, надайте копії трьох сесій». Готуємо копії. Приходить і забирає один депутат, потім приходить інший, бо «ви нам не додали» це, це і це. Отримує. Далі третій, який взагалі не заходить на сільську раду (хіба що «бігом» на засідання комісії) плачеться, що не має доступу ні до чого.

Це при тому, що кожен депутат, працюючи в профільних комісіях має доступ не лише до проектів рішень, а й до всіх БЕЗ ВИНЯТКУ матеріалів майбутньої сесії.

Нарешті готують звернення «…підготувати копії ВСІХ рішень ВСІХ сесій та протоколи поіменного голосування НА ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ (саме такий формат вибирають самі депутати у зверненні (звернення додається). Тоді в хід іде: «ви не так прочитали», «ви не так нас зрозуміли», або взагалі «ми не те мали на увазі», - так в Довжанській сільській раді прокоментували останні події.

Вчора, 11 червня, таки відбулося засідання 7-ї позачергової сесії Довжанської сільської ради 7 скликання. Вона пройшла під високим ‘‘градусом’’ і тривала більше трьох годин. На порядку денному розглянули 66 питань:

Важливо додати, що до кожного рішення сесії додається протокол поіменного голосування депутатів. Документи підписуються головою Довжанської ОТГ Симканичем В.М. та секретарем лічильної комісії, якого обирають на засіданні сесії самі ж депутатами з їх числа.

Щодо політичних прийомів в Мережі, то мешканці громади обурені такими діями депутатів і вважають їх неприпустимими:

 

 

 

Як проходило довгоочікуване засідання 7-ї позачергової сесії Довжанської сільської ради 7 скликання дивіться в фотогалереї Голосу Карпат.

Нагадаємо, що на Закарпатті селом зійшов селевий потік: під воду пішли двори й вулиці.

Читайте на ГК:На Іршавщині планують закріпити за кожним навчальним закладом працівника поліції (ФОТО)
Читайте на ГК:На дорогах Іршавщини велосипедисти в небезпеці (ФОТО)
Читайте на ГК:На Іршавщині затримали чоловіка, через якого згорів гектар лісових угідь (ФОТО)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...