1. Новини Закарпаття
  2. >

МОЗ пояснило збільшення захворюваності на Covid

07.06.2020 23:08 Влада

Протягом останніх п'яти днів в Україні щодня фіксують не менш як 480 випадків коронавірусу. МОЗ у всьому звинувачує українців.

Протягом останніх п'яти днів в Україні щодня фіксують не менш як 480 випадків коронавірусу. МОЗ у всьому звинувачує українців.

Міністерство охорони здоров'я пояснило збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус в Україні ігноруванням правил карантину, в тому числі і під час користування громадським транспортом, пише прес-служба відомства в Telegram. 

Протягом останніх п'яти днів в Україні щодня фіксують не менш як 480 випадків захворювання на коронавірус. 

"В Україні протягом кількох останніх днів фіксується збільшення кількості захворювань. Тільки за минулу добу зафіксовано 485 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Така ситуація склалася через часті випадки ігнорування громадянами рекомендацій щодо дотримання карантинних заходів, в тому числі, під час користування громадським транспортом", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні підтвердили 485 нових захворювань на коронавірус, загальна кількість хворих зросла до майже 27 тисяч.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...